Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Skopiowano!
Wróć do początku
Grupa młodych ludzi zbiega ze skarpy, jednocześnie radośnie podskakując. Pomiędzy nimi przebijaą się promienie słońca. Mają na sobie koszulki Programu "Równać szanse".

Dlaczego Równać Szanse?

To unikalny w Polsce system wsparcia dla lokalnych inicjatyw społecznych, który kompleksowo stawia na rozwój młodzieży małych miejscowości, łącząc w sobie ofertę wsparcia finansowego, szkoleń oraz forum wymiany doświadczeń.

Konkurs Duże Granty

Grupa młodych ludzi na piasku, za nimi daleko w tle las. Oni podskakują i cieszą się. Mają na sobie koszulki Programu

Kwota dotacji: do 40 tysięcy zł

Dla: organizacji pozarządowych, domów kultury, bibliotek publicznych

Czas trwania projektu: 12 miesięcy

Projekty realizowane przez: 15-20 osób w grupie

Najbliższy nabór:  2025

Konkurs Małe Granty

Ośmioro młodych ludzi podskakuje, za nimi rzeźby i budynki. Wszyscy noszą koszulki Programu Równać Szanse - wszyscy są radośni.

Kwota dotacji: do 12 tysięcy zł

Dla: organizacji pozarządowych, domów kultury, bibliotek publicznych, Kół Gospodyń Wiejskich

Czas trwania projektu: 6 miesięcy

Projekty realizowane przez: 10-15 osób w grupie

Najbliższy nabór:  2025

Szkolenia i doradztwo

Zainteresowani otrzymaniem grantu mogą skorzystać z doradztwa w postaci warsztatów i szkoleń na temat poprawnego przygotowania wniosku o dotację.

Ofertę programu uzupełniają szkolenia dla koordynatorów projektów – podnoszą ich kwalifikacje, uczą prowadzenia projektu z położeniem nacisku na angażowanie młodzieży jako aktywnego twórcy, uczestnika i bezpośredniego realizatora podejmowanego przedsięwzięcia. 

Kobieta tłumaczy coś drugiej osobie, jej dłonie są wyciągnięte lekko do przodu, w jednej z nich między palcami trzyma długopis. Jest wyraźnie zaangażowana w to, o czym mówi.

Kontakt

Chętnie pomożemy i rozwiejemy wątpliwości

Paweł Walecki
🧑‍💼 Dyrektor Programowy
✉️ pawel.walecki@civispolonus.org.pl
☎️ 609 458 344
ℹ️ Sprawy merytoryczne