Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Ocalić ręce - 2004

Realizowany przez:

Gimnazjum im. Reymonta w Zawidzu Kościelnym

Cel:

Realizując projekt uczniowie będą mieli szansę poznania bogatej tradycji naszego regionu, która ulega zapomnieniu i nie jest znana młodemu pokoleniu.
Zawidz Kościelny nazywany jest „zagłębiem rzeźbiarzy

Odbiorcy projektu:

Uczestnikami projektu będą uczniowie naszego gimnazjum – młodzież w wieku 13 – 16 lat z terenu gminy Zawidz (z 49 miejscowości). Działaniami związanymi z realizacją zadań projektu objętych zostanie około 120 uczniów, tj. 30% uczęszczającej do naszej szkoły młodzieży.
W realizację zaangażowanych będzie 14 nauczycieli (chociaż zakładamy włączenie się pozostałych, uczących w naszej szkole) oraz ok. 20 osób z zewnątrz.

Opis projektu:

Dotacja PFDiM pozwoliła na częściowe pokrycie kosztów przygotowania widowiska prezentującego efekty realizacji projektu oraz na wynagrodzenie dla osób z zewnątrz, zaproszonych do współpracy, mogących swoimi umiejętnościami wspomóc działania nauczycieli.

Budżet projektu: 16 696,30 zł

Dotacja: 7 700 zł

Rocznik: 2004

Nitka: Małe Granty Regionalne

Gimnazjum im. Reymonta w Zawidzu Kościelnym

Miejscowość: Zawidz Kościelny

Ulica, nr domu i lokalu: Mazowiecka 47b

Kod pocztowy i Poczta: 09-226 Zawidz Kościelny

Województwo: mazowieckie

Powiat: sierpecki

Adres strony internetowej: –

Ocalić ręce

Hanuśka. Kalinowska I., 09-226, Polska

Więcej