Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

To nasza szansa - 2004

Realizowany przez:

Zespół Szkół Agro-Technicznych im. W.Witosa w Ropczycach

Cel:

Projekt ma na celu wyrównanie szans edukacyjnych związanych z posiadanymi umiejętnościami, dotyczącymi wejścia w przyszłości na rynek pracy. W projekcie preferowana będzie młodzież z terenów wiejskich, nie mająca dostępu do aktualnych źródeł informacji.

Odbiorcy projektu:

Projekt „To nasza szansa

Opis projektu:

Zaplanowane warsztaty pozwolą nie tylko nadrobić istniejące braki w edukacji, ale również dadzą młodym ludziom zasób wiedzy i umiejętności, które będą mogli w przyszłości wykorzystać starając się o pracę. Zajęcia dotyczące agroturyzmu wskażą nowe możliwości rozwoju młodym ludziom (założenie własnej firmy, świadczenie usług w agroturystyce). Szkolne Biuro Karier Zawodowych, które założymy na bazie szkoły, służyć będzie aktualnymi informacjami dotyczącymi zatrudnienia nie tylko uczestnikom bezpośrednim projektu, ale również młodzieży w latach następnych. Na bazie tego Biura, po zakończeniu projektu, prowadzone będą zajęcia edukacyjne związane z przedsiębiorczością i komunikacją interpersonalną jak również umożliwiony będzie i łatwy dostęp do internetu dla absolwentów poszukujących pracy.
Dotacja zostanie przeznaczona na zakup komputerów, materiały biurowe, honoraria dla prowadzących zajęcia.

Budżet projektu: 25 100 zł

Dotacja: 18 800 zł zł

Rocznik: 2004

Nitka: Małe Granty

Zespół Szkół Agro-Technicznych im. W.Witosa w Ropczycach

Miejscowość: Ropczyce

Ulica, nr domu i lokalu: Mickiewicza 13

Kod pocztowy i Poczta: 39-100 Ropczyce

Województwo: podkarpackie

Powiat: ropczycko-sędziszowski

Adres strony internetowej: http://republika.pl/rolbit/

To nasza szansa

Parkowa 17, 39-100 Ropczyce, Polska

Więcej