Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Zostać człowiekiem renesansu w… Kopańcu - 2004

Realizowany przez:

Stowarzyszenie 'Kopaniec’ w Kopańcu

Cel:

Celem Projektu jest stworzenie młodzieży mieszkającej w Kopańcu i jego okolicach możliwości wszechstronnego rozwoju osobowego poprzez podejmowanie działań twórczych, uczestniczenie w warsztatach artystycznych i zajęciach sportowych oraz organizowanie sobie i innym czasu wolnego, a także zaangażowanie w proces rozwoju młodzieży wiejskiej z terenu gminy Stara Kamienica różnych osób (w tym rodziców) i instytucji (szkoły, kościół, władze lokalne).

Odbiorcy projektu:

Młodzież ze wsi Kopaniec – bezpośrednio 32 osoby.

Opis projektu:

W ramach Projektu będą się odbywać cyklicznie warsztaty: muzyczne, plastyczne, ceramiczne, teatralne oraz zajęcia sportowe, prowadzone przez instruktorów Stowarzyszenia Kopaniec i przy współudziale rodziców młodzieży biorącej udział w projekcie. Uczestnikami zajęć będą młodzi mieszkańcy Kopańca, Kromnowa, Chromca, Antoniowa, Starej Kamienicy – uczniowie gimnazjów i szkół średnich. Będą oni objęci wszystkimi działaniami jednocześnie, tak, aby mogli poznać i rozwinąć własne możliwości w zaproponowanych sferach. Złożą oni wstępne deklaracje udziału we wszystkich zajęciach. Warsztaty będą odbywać się dwa razy w miesiącu w każdej z dziedzin, a uczestnicy podzieleni na pięć grup będą kolejno zmieniać zajęcia, aby w rezultacie móc uczestniczyć we wszystkich. Zajęcia i warsztaty będą odbywać się w Centrum Warsztatowym i Teatrze Ludowym Kopaniec w Kopańcu – Farma 69, w siedzibie Stowarzyszenia Kopaniec – Kopaniec 145 oraz w Szkole Podstawowej im. C. D. Friedricha w Kopańcu. Zajęcia sportowe będą odbywać się także w sali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół Publicznych w Starej Kamienicy.
Dotacja zostanie przeznaczona na zakup sprzętu i materiałów niezbędnych do prowadzenia zajęć warsztatowych i sportowych.

Budżet projektu: 35 850 zł

Dotacja: 20 000 zł zł

Rocznik: 2004

Nitka: Małe Granty

Stowarzyszenie 'Kopaniec’ w Kopańcu

Miejscowość: Kopaniec

Ulica, nr domu i lokalu: Kopaniec 145

Kod pocztowy i Poczta: 58-512 Kopaniec

Województwo: dolnośląskie

Powiat: jeleniogórski

Adres strony internetowej: http://

Zostać człowiekiem renesansu w… Kopańcu

Kopaniec 76, 58-512, Polska

Więcej