Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Dać szansę - 2001

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Ruch Pomocy Psychologicznej 'Integracja’ w Rzeszowie

Cel:

Celem projektu jest kształtowanie postaw aktywnych młodzieży oraz stworzenie szansy bezrobotnym nauczycielom na podjęcie aktywności zawodowej.

Odbiorcy projektu:

Młodzież z powiatu leżajskiego i niżańskiego.

Opis projektu:

W ramach projektu bezrobotni, młodzi nauczyciele z powiatu leżajskiego i niżańskiego zostaną przygotowani do prowadzenia zajęć z młodzieżą: rozwijania jej motywacji poznawczych, wspierania twórczości, aktywizowania do podejmowania działań na rzecz społeczności szkolnej i lokalnej. Po zakończeniu szkolenia nauczyciele będą prowadzić w 8 gimnazjach i szkołach średnich kluby dla młodzieży chcącej działać na rzecz rówieśników i innych. Każdy klub sformułuje własne cele, działania i formy pracy w oparciu o analizę potrzeb rówieśników uczęszczających do szkoły. We wszystkich klubach zasadą nadrzędną będzie, aby autorem pomysłów i realizatorem działań byli młodzi ludzie, dorośli będą pełnić rolę „pomocniczą

Budżet projektu: 69 470 zł

Dotacja: 20 000 zł

Rocznik: 2001

Nitka: RS 2001

Stowarzyszenie Ruch Pomocy Psychologicznej 'Integracja’ w Rzeszowie

Miejscowość: Rzeszów

Ulica, nr domu i lokalu: Hetmańska 9/313

Kod pocztowy i Poczta: 35-045 Rzeszów

Województwo: podkarpackie

Powiat: m. Rzeszów

Adres strony internetowej: http://

Dać szansę

Hetmańska 43/1, 35-001 Rzeszów, Polska

Więcej