Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Akademia Żonglowania - 2005

Realizowany przez:

Fundacja Odnowa Wsi w Malechowie

Cel:

Poprawienie szans młodzieży poprzez upowszechnienie umiejętności żonglowania i innych sztuk cyrkowych.

Odbiorcy projektu:

Gimnazjaliści z Malechowa

Opis projektu:

Od jesieni 2002 roku, pracujemy w gminie Malechowo nad poprawieniem szans młodzieży z naszej okolicy poprzez upowszechnienie umiejętności żonglowania i innych sztuk cyrkowych. Udało nam się już nauczyć żonglowania i innych technik kuglarskich około 500 osób, zorganizować 3 duże imprezy promujące dydaktykę cyrku i zabawy, utworzyć sieć współpracy kuglarzy z całej Polski i towarzyszące jej forum internetowe. Nasza młodzież potrafi nie tylko pokazywać sztuczki kuglarskie ale także ich uczyć. Działający przy gimnazjum w Malechowie zespół cyrkowy występował i uczył żonglowania i innych zabaw w Warszawie, Szczecinie, Kielcach, Koszalinie i Darłowie. Uczniowie działający w zespole uczą się lepiej i są aktywni społecznie, a ci, którzy po ukończeniu gimnazjum trafili do szkół średnich, stają się tam liderami.
Na podstawie tych doświadczeń chcemy utworzyć liceum kreatywności oraz centrum zabawy. W tym celu w 2004 powołaliśmy fundację „Odnowa wsi

Budżet projektu: 30 729,60 zł zł

Dotacja: 20 000 zł zł

Rocznik: 2005

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Fundacja Odnowa Wsi w Malechowie

Miejscowość: Malechowo

Ulica, nr domu i lokalu: Malechowo

Kod pocztowy i Poczta: 76-142 Malechowo

Województwo: zachodniopomorskie

Powiat: sławieński

Adres strony internetowej: –

Akademia Żonglowania

Malechowo 38, 76-142, Polska

Więcej