Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Wielka Przygoda Życia - 2005

Realizowany przez:

Ochotnicza Straż Pożarna Stołpno w Międzyrzecu Podlaskim

Cel:

Celem projektu jest umożliwienie młodym ludziom szerokiego dostępu do informacji, służącemu rozbudzaniu potrzeb edukacyjnych, doposażenie podręcznej biblioteczki, wykształcenie i stałe doskonalenie młodzieżowych liderów oraz animowanie ich do podejmowania działań na rzecz społeczności lokalnej.

Odbiorcy projektu:

Uczestnikami projektu będą dzieci i młodzież w wieku od 12 do 20 lat, jak również wolontariusze, którzy będą pracowali przy realizacji poszczególnych elementów projektu.

Opis projektu:

Projekt jest alternatywą dla braku rozwojowych zajęć pozalekcyjnych na terenie miasta. Wśród potencjalnych uczestników projektu przeprowadzona została ankieta nt. ich wolnego czasu i rodzaju zajęć, w których by chętnie uczestniczyli. Na podstawie tej ankiety zaproponowaliśmy działania do zrealizowania w ramach „Wielkiej Przygody Życia

Budżet projektu: 56 560 zł zł

Dotacja: 20 000 zł zł

Rocznik: 2005

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Ochotnicza Straż Pożarna Stołpno w Międzyrzecu Podlaskim

Miejscowość: Międzyrzec Podlaski

Ulica, nr domu i lokalu: Tadeusza Kościuszki 2

Kod pocztowy i Poczta: 21-560 Międzyrzec Podlaski

Województwo: lubelskie

Powiat: bialski

Adres strony internetowej: http://free.ngo.pl/straz

Wielka Przygoda Życia

XQJW+22 Międzyrzec Podlaski, Polska

Więcej