Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Kolorowe szkło - 2005

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Hobbiton w Sierakowie Sławieńskim

Cel:

Cel projektu:

– udowodnienie, że czas wolny może być dobrze wykorzystany poprzez udział w zajęciach malarskich. pobudzenie aspiracji poznawczych i twórczych młodzieży. stworzenie zwartej grupy, zdobycie nowych umiejętności, zachęcenie młodzieży do działania.

Odbiorcy projektu:

Projekt skierowany jest do dzieci i młodzieży gimnazjalnej.

Opis projektu:

Projekt zaowocuje stworzeniem grupy malarskiej. Będzie to grupa elastyczna artystycznie. Realizacja projektu rozpocznie się w lipcu a zakończy w grudniu. W lipcu i sierpniu ma zostać opracowany cel działań młodzieży. Wtedy także przygotowany zostanie plener malarski. W międzyczasie zostaną zakupione materiały potrzebne do realizacji projektu (płótno, szkło, farby itp.). Prace wystawione będą na Jarmarku Hobbitów w Sierakowie Sławieńskim, aby pokazać uczestnikom Jarmarku, że zabawa z farbami płótnem i szkłem jest ciekawa i daje satysfakcję osobie, która wykonuje rysunek na szkle. We wrześniu grupa weźmie udział w imprezie wioski hobbitów URODZINY BILBA oraz zorganizuje wyjazd do Muzeum Sztuki Współczesnej w Szczecinie dla 52 uczestników – młodzieży gimnazjalnej z okolicznych wioseczek. W październiku i listopadzie odbędzie się spotkanie odbiorców projektu ze studentami Politechniki Koszalińskiej oraz warsztaty i wykłady na Wydziale Wzornictwa. W grudniu grupa wyjedzie do galerii w Koszalinie PO SCHODKACH oraz spotka się z mieszkańcami wsi i osobami, które pomogły zorganizować projekt. Spotkania będą urozmaicone małym poczęstunkiem.

Budżet projektu: 8 160 zł

Dotacja: 5 600 zł

Rocznik: 2005

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Hobbiton w Sierakowie Sławieńskim

Miejscowość: Sierakowo Sławieńskie

Ulica, nr domu i lokalu: Sierakowo Sławieńskie 15

Kod pocztowy i Poczta: 76-004 Sianów

Województwo: zachodniopomorskie

Powiat: koszaliński

Adres strony internetowej: http://www.sianow.pl/Hobbiton

Kolorowe szkło

Sierakowo Sławieńskie 18, 76-004, Polska

Więcej