Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Prowincja nieprowincjonalna - 2005

Realizowany przez:

Polskie Stowarzyszenie Psychologów Praktyków O / Tarnów w Tarnowie

Cel:

Projekt ten to działanie społeczne, opiera się na zagospodarowaniu przestrzeni, w której funkcjonują młodzi ludzie w okresie gimnazjalnym w taki sposób, aby otoczenie wspierało samodzielne twórcze działania młodych ludzi dla kreowania ambitnych celów życiowych, rozwijania zainteresowań, poznania dokonań kulturowych otoczenia z którego się wywodzą, by przez to poznali swoją wartość i swoje możliwości i należycie wykorzystali swój czas.

Odbiorcy projektu:

Projekt będzie realizowany w klasach pierwszych dwóch gimnazjów odległych od siebie od 25 do 50 km.

Opis projektu:

Działania sprowadzają się do następujących etapów merytorycznych: zintegrowanie uczniów klas pierwszych, zaoferowanie młodzieży nowoczesnych form zajęć pozalekcyjnych, młodzież we własnym środowisku prezentuje swoje dokonania, wymiana młodzieży.
Jedynie działanie integracyjne prowadzone będą bezpośrednio przez naszego trenera, pozostałe działania to dokonania młodzieży pod opieką specjalnie przygotowanych nauczycieli i rodziców. Stowarzyszenie przeprowadziło szkolenia nauczycieli i rodziców. Były to: warsztaty dla nauczycieli gimnazjów, wyjazdowe szkolenie dla przedstawicieli Rad Szkół.

Budżet projektu: 58 055 zł

Dotacja: 40 000 zł

Rocznik: 2005

Nitka: Projekty Modelowe

Polskie Stowarzyszenie Psychologów Praktyków O / Tarnów w Tarnowie

Miejscowość: Tarnów

Ulica, nr domu i lokalu: Szujskiego 25

Kod pocztowy i Poczta: 33-100 Tarnów

Województwo: małopolskie

Powiat: m. Tarnów

Adres strony internetowej: http://republika.pl/pspp_tarnow

Prowincja nieprowincjonalna

Wilsona 38, 33-100 Tarnów, Polska

Więcej