Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Gminna Akademia Sztuk - 2005

Realizowany przez:

Centrum Kultury w Połczynie Zdroju

Cel:

Celem projektu jest zachęcenie młodzieży w 10 wsiach gminy Połczyn Zdrój do działalności kulturalnej będącej wyrażeniem jej zainteresowań i uzdolnień.. Wspomniane wsie to małe popegeerowskie wioski, w których od lat narastał marazm, bieda i ogólna niechęć do wszelkiej aktywności. Rodzice tych młodych ludzi sami nie znajdują ani sposobu, ani środków finansowych na rozwój intelektualny dzieci. Szkoły, do których młodzież ta dojeżdża, w czasie podstawowych zajęć lekcyjnych również nie wpływają na poszerzenie ich zainteresowań, ani nie zwracają uwagi na indywidualną realizację uzdolnień.

Odbiorcy projektu:

Młodzież z 10 wsi gminy Połczyn Zdrój – bezpośrednio 120 osób.

Opis projektu:

Cel projektu będzie realizowany poprzez organizację zajęć (tzw. Wydziały) z kilku dziedzin sztuki (malarstwo, teatr, taniec, sztuka estradowa i wokalna) dla 120-osobowej grupy młodzieży. Zajęcia prowadzone będą przez opiekunów świetlic wiejskich (w których mieścić się będą „Wydziały

Budżet projektu: 9 588 zł

Dotacja: 6 900 zł

Rocznik: 2005

Nitka: II Regionalny Konkurs Grantowy

Centrum Kultury w Połczynie Zdroju

Miejscowość: Połczyn Zdrój

Ulica, nr domu i lokalu: Wojska Polskiego

Kod pocztowy i Poczta: 78-320 Połczyn Zdrój

Województwo: zachodniopomorskie

Powiat: świdwiński

Adres strony internetowej: –

Gminna Akademia Sztuk

Grunwaldzka 32A, 78-320 Połczyn-Zdrój, Polska

Więcej