Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Rebusomania – od łamigłówki do sukcesu - 2006

Realizowany przez:

Stowarzyszenie na Rzecz Kultury i Edukacji w Dziwnowie

Cel:

Celem projektu jest integracja wiejskiego środowiska młodzieży twórczej, poprzez zdobywanie doświadczeń pozaszkolnych oraz rozwijanie umiejętności interpersonalnych: prace w grupie, rowijanie komunikatywności, twórcze rozwiązywanie problemów, tak aby motywować ją do nauki i twórczości jako metody na sukces. Projekt spełnia oczekiwania młodzieży, której brakuje możliwości rozwijania swoich pasji.

Odbiorcy projektu:

Młodzież licealna z Dziwnowa oraz okolicznych miejscowości – od 13 do 19 lat, miejsce zamieszkania Powiat Kamień Pomorski, a także zaprzyjaźniona młodzież z Domu Dziecka z Wisełki.

Opis projektu:

Poprzez spotkania zapaleńców, zafascynowanych ideą wymyślania rebusów oraz ideą twórczej zabawy, młodzież będzie miała okazję zapoznać się z technikami kreatywnego myślenia oraz rozwijania tych umiejętności, w efekcie zorganizować konkurs ponadpowiatowy i wystawe prac powstałych w czasie trwania projektu.
Z rebusów powstanie także krótkie, integracyjne opowiadanie, pierwsze tego typu, które młodzież będzie przezentować publiczności, zwłaszcza rówieśnikom, aby zachęcić ich do realizowania tego typu projektów.

Budżet projektu: 10 900 zł

Dotacja: 5 800 zł

Rocznik: 2006

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie na Rzecz Kultury i Edukacji w Dziwnowie

Miejscowość: Dziwnów

Ulica, nr domu i lokalu: Reymonta 8

Kod pocztowy i Poczta: 72-420 Dziwnów

Województwo: zachodniopomorskie

Powiat: kamieński

Adres strony internetowej: http://

Rebusomania – od łamigłówki do sukcesu

Juliusza Słowackiego 22, 72-418 Dziwnów, Polska

Więcej