Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Centrum Aktywności Gimnazjalisty - 2007

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Dorośli – Dzieciom w Sępólnie Krajeńskim

Cel:

Celem projektu jest opracowanie spójnej strategii promocji projektu modelowego „Centrum Aktywności Gimnazjalisty”, opracowanie strategii jego rozwoju i identyfikacji.

Odbiorcy projektu:

Animatorzy i aktywni mieszkańcy lokalnych środowisk, którzy mają doświadczenia w realizacji projektu modelowego „Centrum Aktywności Gimnazjalisty”.

Opis projektu:

W działaniach projektu z jednej strony chcemy wykorzystać kilkuletnie już doświadczenia animatorów do dalszego rozwoju projektu, z drugiej chcemy pokazać najnowsze osiągnięcia w zakresie wykorzystania metody projektu. Planujemy zorganizowanie dwudniowego seminarium, które będzie okazją do spotkania 30 animatorów CAG-ów i do merytorycznej dyskusji opartej na wiedzy i doświadczeniach nad rozwojem projektu, jego efektywnością, możliwościami upowszechniania i zagrożeniami. Planujemy również wypracowanie pewnej obrzędowości, wypracowania elementów stałych reprezentujących CAG-i w Polsce w formie jednakowych plakatów, znaczków, które identyfikowałyby program. Planujemy pilotażowe sprawdzenie krótkiej formy szkoleniowej w Tczewie dla nauczycieli i liderów młodzieżowych (do tej pory w szkoleniach brali udział tylko animatorzy).
Dotację chcemy przeznaczyć na wykorzystanie doświadczeń animatorów i młodzieży działającej w CAG-ach w okresie od 2001-2007 roku do podniesienia efektywności działalności projektu w zakresie metodologii, sposobów upowszechniania i możliwości rozwoju projektu w formie seminarium, podniesienie wiedzy i umiejętności animatorów, stworzenie obrzędowości łączącej CAG-i w Polsce poprzez plakaty, znaczki, emblematy, przeprowadzanie pilotażowego warsztatu dla animatorów i liderów powiatu tczewskiego.

Budżet projektu: 13 000 zł

Dotacja: 10 000 zł

Rocznik: 2007

Nitka: Projekty Modelowe

Stowarzyszenie Dorośli – Dzieciom w Sępólnie Krajeńskim

Miejscowość: Sępólno Krajeńskie

Ulica, nr domu i lokalu: Baczyńskiego 2

Kod pocztowy i Poczta: 89-400 Sępólno Krajeńskie

Województwo: kujawsko-pomorskie

Powiat: sępoleński

Adres strony internetowej: http://

Centrum Aktywności Gimnazjalisty

Szkolna 1, 89-400 Sępólno Krajeńskie, Polska

Więcej