Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Mobilna Akademia Naukowa- MANieczki - 2007

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Przyrodnicy Nadwarciańscy w Manieczkach

Cel:

Celem projektu jest rozpowszechnienie realizowanego w 2007 roku projektu „MAN-ieczki Mobilna Akademia Naukowa” oraz opracowanie materiałów szkoleniowych i wydanie ich w formie kolejnej pozycji Biblioteki Akademii Programu „ Równać Szanse” w nakładzie 500 egzemplarzy.

Odbiorcy projektu:

Książka jest adresowana do osób, które swoją pracę na rzecz równych szans młodzieży z małych miejscowości opierają na możliwościach, które stwarzają nauki przyrodnicze.

Opis projektu:

Przygotowanie materiałów metodycznych powstanie dzięki uczestnictwu w szkoleniu organizowanym przez Akademię Programu „Równać Szanse” oraz konsultacje z ekspertami. Działania promocyjne będą służyły rozpowszechnieniu realizowanego projektu „MAN-ieczki”, aktywizacji środowiska lokalnego, jego integracji wokół działań projektu dzięki czemu będzie podnoszona efektywności pracy z młodzieżą w szkole i środowisku pozaszkolnym, nastąpi aktywizacja młodych ludzi do działań na rzecz rówieśników i własnej społeczności.

Budżet projektu: 25 000,00 zł

Dotacja: 15 000,00 zł

Rocznik: 2007

Nitka: Projekty Modelowe

Stowarzyszenie Przyrodnicy Nadwarciańscy w Manieczkach

Miejscowość: Manieczki

Ulica, nr domu i lokalu: Szkolna 6

Kod pocztowy i Poczta: 63-112 Brodnica

Województwo: wielkopolskie

Powiat: śremski

Adres strony internetowej: –

Mobilna Akademia Naukowa- MANieczki

Ogrodowa 1, 63-112 Manieczki, Polska

Więcej