Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Młodzież – Technika – Historia - 2007

Realizowany przez:

Unisławskie Towarzystwo Historyczne

Cel:

Celem projektu jest metodyczne opracowanie materiałów ukazujących wykorzystywanie najnowszych technologii w badaniu przez młodzież dziejów swych „małych ojczyzn”.

Odbiorcy projektu:

Odbiorcą książki będą osoby zainteresowane wyrównywaniem szans młodzieży z małych miejscowości w oparciu o działania w obszarze kultury materialnej.

Opis projektu:

Na ich bazie opracowanej książki młodzież skupiona w UTH (wybrani członkowie ok. 10 osób) będzie promowała program oraz prezentowała rozwijanie rozmaitych umiejętności w wybranych ośrodkach oświatowych kilku powiatów. Dotacja zostanie przeznaczona przede wszystkim na druk publikacji, zakup komputera oraz koszty związane z reklamą i prezentacjami projektu w regionie. Efektem finalnym ma być nabycie przez młodych członków UTH umiejętności publicznych prezentacji, ich współudział w opracowaniu materiałów promujących projekty oraz aktywne replikowanie naszych pomysłów w innych środowiskach.

Budżet projektu: 19 500,00 zł

Dotacja: 15 000,00 zł

Rocznik: 2007

Nitka: Projekty Modelowe

Unisławskie Towarzystwo Historyczne

Miejscowość: Unisław

Ulica, nr domu i lokalu: Lipowa 31

Kod pocztowy i Poczta: 86-260 Unisław

Województwo: kujawsko-pomorskie

Powiat: chełmiński

Adres strony internetowej: http://

Młodzież – Technika – Historia

Lipowa 48, 86-260 Unisław, Polska

Więcej