Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Kulturalna przestrzeń - 2006

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Rozwoju Kultury Kulturalna Przystań

Cel:

Celem projektu jest uświadomienie 50 osobowej grupie młodzieży wieku od 13 do 19 lat zdolności intelektualnych i artystycznych, rozwój ich umiejętności interpersonalnych, poszerzanie horyzontów kulturalnych oraz wylecznie z kompleksu małej wsi.

Odbiorcy projektu:

Uczniowie w wieku 13-19 lat z Cegłowa.

Opis projektu:

Aktywne uczestnictwo młodych beneficjentów projektu będzie polegało na współorganizowaniu warsztatów i spotkań dyskusyjnych. Jednym z zadań młodzieży będzie również promocja działań podejmowanych w ramach projektu. Młodzież poprawi komunikatywność i pewności siebie, nauczy się kreatywności i autoprezentacji, czyli umiejętności zaniedbywane w szkołach. Ponadto młodzi uczestnicy warsztatów uświadomią sobie jak duże możliwości kryją się w pracy grupowej.
Projekt jest oparty na pracy wolontariuszy – członków naszej grupy. Dotację przeznaczymy na wynajęcie instruktorów do zajęć, zakup sprzętu komputerowego, artykułów plastycznych i biurowych, potrzebnych do promocji, zorganizowanie wystawy fotograficznej oraz happeningu wieńczącego projekt.

Budżet projektu: 16 540 zł

Dotacja: 5 800 zł

Rocznik: 2006

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Rozwoju Kultury Kulturalna Przystań

Miejscowość: Cegłów

Ulica, nr domu i lokalu: Piaskowa 63

Kod pocztowy i Poczta: 05-319 Cegłów

Województwo: mazowieckie

Powiat: miński

Adres strony internetowej: http://kulturalnaprzystan.wordpress.com/

Kulturalna przestrzeń

Henryka Sienkiewicza 20, 05-319 Cegłów, Polska

Więcej