Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Teatr Pokolenie - 2008

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Bliżej Siebie w Kalnikowie

Cel:

Występy teatralne niezwykle rozwijają młodego człowieka w każdym aspekcie, przede wszystkim wzmacniają poczucie własnej wartości, kształtują poprawność jezykową, uczą zachowań inpresonalnych. W tym przypadku teatr zintegruje także różne pokolenia oraz narodowości. Głównym celem będzie wystawienie sztuki nawiązującej do historii Kalnikowa. Zdobyte doświadczenia będą bardzo przydatne w dorosłym życiu

Odbiorcy projektu:

Odbiorcami projektu będzie młodzież w wieku 13-19lat. Rekrutowana będzie w Gimnazjum przy Zespole Szkół w Kalnikowie oraz młodzież dojeżdzająca do szkół średnich. Jest to młodzież, która bierze udział jedynie w przedstawieniach organizowanych w szkole, a chciałaby pokazać się szerszemu kręgowi odbiorców i wyjść poza mury szkolne.

Opis projektu:

Celem projektu jest stworzenie grupy teatralnej zrzeszającej młodzież z miejscowości Kalników. Teatr łączyć ma na wspólnej scenie trzy pokolenia mieszkańców Kalnikowa, którzy będą czynnie uczestniczyć i brać udział w grupie teatralnej. Siedzibą teatru będzie budynek wyposażony w scenę i widownię, którym dysponuje Stowarzyszenie „Bliżej Siebie”. Lokal został przekazany umową użyczenia w dniu 11.02.2008 r. przez Urząd Gminy w Stubnie. Wymagał kapitalnego remontu, który Stowarzyszenie wykonuje w ramach prac społecznych i ze środków uzyskanych przez własną działalność i sponsorów. Efektem projektu będzie opracowanie, napisanie, wydanie i wystawienie sztuki teatralnej nawiązującej tematem do historii Kalnikowa.

Budżet projektu: 10 000 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2008

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Bliżej Siebie w Kalnikowie

Miejscowość: Kalników

Ulica, nr domu i lokalu: Kalników

Kod pocztowy i Poczta: 37-724 Kalników

Województwo: podkarpackie

Powiat: przemyski

Adres strony internetowej: –

Teatr Pokolenie

Kalników 81A, 37-724, Polska

Więcej