Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Jarmark tradycji - 2011

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Międzylesie Razem w Międzylesiu

Cel:

Zaktywizowanie młodzieży, rodziców, nauczycieli i środowiska lokalnego do wspólnych działań;kształtowanie postaw patriotycznych, szczególnie patriotyzmu lokalnego; budowanie silnych więzi młodych ludzi z „małą ojczyzną”; zdobywanie informacji na temat tradycji światecznych w różnych
regionach Polski, ich ślady w naszym regionie; kształtowanie umiejętności planowania pracy i współpracy w grupie.

Odbiorcy projektu:

Młodzież w wieku 13-16 lat z Międzylesia i okolicznych wsi (uczniowie miedzyleskiego i okolicznych gimnazjów),rekrutacja poprzez ogłoszenia i plakaty.

Opis projektu:

Celem projektu jest połączenie społeczności lokalnej, prezentacja różnych form aktywności (plastycznej, rękodzielniczej, kulinarnej) związanych z symboliką i tradycją świąt, współpraca z różnymi instytucjami, wyrównywanie szans w rozwijaniu postaw silnego związku młodych ludzi ze społecznością lokalną przez kultywowanie zwyczajów i tradycji. Uczestnikami projektu będą uczniowie gimnazjum, ich rodzice i dziadkowie, nauczyciele, przedstawiciele sołectw oraz Kół Gospodyń Wiejskich, społeczność lokalna.

Budżet projektu: 15 600 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2011

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Międzylesie Razem w Międzylesiu

Miejscowość: Międzylesie

Ulica, nr domu i lokalu: ul. B. Chrobrego 2

Kod pocztowy i Poczta: 57-530 Międzylesie

Województwo: dolnośląskie

Powiat: kłodzki

Adres strony internetowej: –

Jarmark tradycji

Jana III Sobieskiego 11, 57-530 Międzylesie, Polska

Więcej