Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Zatrzymane w kadrze. - 2011

Realizowany przez:

Gminna Biblioteka Publiczna z siedzibą w Zawadzie

Cel:

Celem projektu jest rozwijanie pasji i zainteresowań młodzieży poprzez fotografowanie. Realizacja projektu nauczy konkretnych umiejętności posługiwania sie aparatem cyfrowym, kamerą, skanerem, programem graficznym do obróbki zdjec. Młodzież nauczy sie współpracy w grupie, odpowiedzialności za wykonanie powierzonego zadania.

Odbiorcy projektu:

Uczestnikami projektu będzie młodzież w wieku 13-19 lat, mieszkająca w Zawadzie i Krepie.

Opis projektu:

W związku z niepowtarzalnym charakterem miejscowości, której kolorytu dodają mieszkańcy i przyroda, uczestnicy projektu będą wyszukiwać ciekawych tematów fotograficznych i je utrwalać. Najciekawsze zdjęcia zostaną umieszczone w specjalnie wydanym folderze promującym Zawadę i Krepę, zaprezentowane w formie wystawy i pokazu multimedialnego uzupełnionego o komentarz. Młodzież nauczy się pracy w grupie, planowania swoich działań oraz prezentacji efektów pracy odbiorcom. Uczestnicy posługiwać się będą aparatem fotograficznym, kamerą cyfrową, skanerem, programami komputerowymi, materiałami plastycznymi. Zdobędą umiejętność samodzielnego wyboru tematu po odpowiednim przygotowaniu teoretycznym z zakresu podstaw fotografii.

Budżet projektu: 10 700 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2011

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminna Biblioteka Publiczna z siedzibą w Zawadzie

Miejscowość: Zawada

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Zielonogórska 62

Kod pocztowy i Poczta: 66-001 Zawada

Województwo: lubuskie

Powiat: zielonogórski

Adres strony internetowej: –

Zatrzymane w kadrze.

Brzozowa 1, 66-001 Zawada, Polska

Więcej