Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Światłoczuli. - 2011

Realizowany przez:

Zakliczyńskie Centrum Kultury

Cel:

Celem zajęć będzie nauczenie patrzenia przez pryzmat obrazu, przekazania zdjęciem samego siebie i swojego postrzegania świata oraz podniesienie kultury wizualnej.

Odbiorcy projektu:

Uczestnicy to głównie gimnazjaliści i uczniowie ze szkół ponadgimnazjalnych, którzy chcą wyrażać siebie przez fotografię niekonwencjonalną

Opis projektu:

Spotkania odbywać się będą cyklicznie raz w tygodniu po ok. 2 godziny w terminie dostosowanym do młodzieży pod fachowym okiem instruktora. W ramach warsztatów zaplanowano spotkanie ze znanym artystą fotografikiem oraz zajęcia w ciemni, plenerze oraz studiu fotograficznym. Wspólny wyjazd pozwoli na integrację młodzieży oraz na sprawdzenie w praktyce zostanie przeznaczona na środki chemiczne, papier i filmy oraz oprawę zdjęć i wynajęcie autobusu na wyjazd. Jako trwały ślad po projekcie zostanie wydany katalog lub pocztówki z najlepszymi zdjęciami – wybór zostawiamy młodzieży.

Budżet projektu: 8 856 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2011

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Zakliczyńskie Centrum Kultury

Miejscowość: Zakliczyn

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Rynek 1

Kod pocztowy i Poczta: 32-840 Zakliczyn

Województwo: małopolskie

Powiat: tarnowski

Adres strony internetowej: http://www.zakliczyninfo.pl

Światłoczuli.

VR69+QR Zakliczyn, Polska

Więcej