Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Tynwałdzki Taniec Ognia - 2011

Realizowany przez:

Ochotnicza Straż Pożarna w Tynwałdzie

Cel:

Celem projektu jest aktywizacja społeczno-kulturalna młodzieży z Tynwałdu i okolicznych miejscowości poprzez rozwijanie zainteresowań oraz nabywanie nowych umiejętności twórczych w celu organizacji czasu wolnego, budowa marki wsi młodzieżowej, promocja ich dokonań oraz wyłonienie młodych liderów wiejskich.

Odbiorcy projektu:

Uczestnicy to młodzież w wieku 13-19 lat, która dobrowolnie będzie brać udział w warsztatach: kuglarskich i fotograficznych

Opis projektu:

Przedmiotem projektu jest nauka tańca ognia oraz warsztat fotografii dla 20 osobowej grupy młodzieży w wieku 13-19 lat z Tynwałdu i innych okolicznych małych miejscowości. Działania będą realizowane w dwóch grupach.
Pierwsza grupa 15-osobowa będzie uczyła się kuglarstwa (60 godzin)- tańca ognia.
Druga grupa 5-osobowa będzie uczyła się fotografii (5 godzin), stworzy ona kronikę projektu z całego jego przebiegu oraz przygotuje wystawę fotografii ze zdjęć zrobionych podczas warsztatów tańca z ogniem.
Poprzez wspólnie działania zaangażujemy się w współorganizację lokalnego Święta Sobótki w zakresie promocji i występu naszej grupy. To na wieczornej Gali tego dnia zaprezentujemy własne umiejętność taneczne z ogniem oraz fotograficzne w postaci wystawy zdjęć.
Dotacja zostanie przeznaczona na zatrudnienie trenerów: fotografii i kuglarstwa oraz na zakup materiałów i sprzętu do tańca z ogniem niezbędnych do realizacji warsztatów.
Efekt naszej pracy zostanie zaprezentowany podczas Gali w Dniu Sobótki w Tynwałdzie oraz na trzech wyjazdowych prezentacjach podczas imprez lokalnych. Wystawa zostanie zaprezentowana w miejscowej szkole oraz w dwóch lokalnych domach kultury.

Budżet projektu: 8 800 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2011

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Ochotnicza Straż Pożarna w Tynwałdzie

Miejscowość: Tynwałd

Ulica, nr domu i lokalu: –

Kod pocztowy i Poczta: 14-204 Rudzienice

Województwo: warmińsko-mazurskie

Powiat: iławski

Adres strony internetowej: –

Tynwałdzki Taniec Ognia

Tynwałd 36, 14-204, Polska

Więcej