Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Azymut na wygraną – czyli jak zostać autorem własnego życia - 2011

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Chociszewo – Wspólna Przyszłość w Chociszewie

Cel:

Celem projektu jest opracowanie metody zrealizowanego projektu @2-Azymut na wygraną i jego rozpowszechnienie wśród organizacji, osób pracujących z młodzieżą i samej młodzieży celem wyrównania szans na dobry start w dorosłe życie młodzieży. Otwarcie płaszczyzny działania, dzięki której młodzież ma możliwość zwiększenia wiary we własne możliwości, głębszego poznania samego siebie, zwiększenia umiejętności samodzielnego i aktywnego planowania własnej przyszłości.

Odbiorcy projektu:

Zespól Projektowy będą tworzyły osoby opisane w punkcie 4; uczestniczyć one będą praktycznie we wszystkich działaniach projektowych. Koordynator P. Pawłowski – razem z młodzieżą realizował z powodzeniem wiele projektów, posiada wiedzę i umiejętności do pracy z młodzieżą. Justyna Miłosz – uczestniczka zrealizowanego projektu – aktywnie z ramienia młodzieży uczestniczyła w pracach Zarządu Projektu. Prowadzić będzie konsultacje z ramienia młodzieży. B. Pawłowski – informatyk i dziennikarz TV. Opisze wszystkie sprawy techniczne związane z realizacją projektu medialnego. M. Sommerfeld – polonista i metodyk.

Opis projektu:

Spotkanie z młodzieżą, która realizowała projekt – omówienie działań oraz co wg nich powinno się znaleźć w publikacji, na co zwracać uwagę itp.
Wybór osób realizujących poszczególne działania. W pracy nad publikacją będą zaangażowane następujące osoby: koordynator zrealizowanego projektu – Paweł Pawłowski; przedstawiciel młodzieży – Justyna Miłosz; ekspert od spraw technicznych (opis techniczny sposobu użycia mediów) – Bartosz Pawłowski; edytor tekstu – Małgorzata Sommerfeld.
Uczestniczenie w szkoleniach i konsultacje z przedstawicielami PFDiM – metoda projektu.
Tworzenie publikacji (korekta tekstu, aspekty techniczne realizowanych działań w projekcie).
Drukowanie publikacji i materiałów promocyjnych.
Promocja – spotkania z przedstawicielami organizacji pracującymi na rzecz wyrównywania szans młodzieży oraz spotkania z samą młodzieżą.

Budżet projektu: 21 400 zł

Dotacja: 15 000 zl zł

Rocznik: 2011

Nitka: Projekty Modelowe

Stowarzyszenie Chociszewo – Wspólna Przyszłość w Chociszewie

Miejscowość: Chociszewo

Ulica, nr domu i lokalu: Chociszewo 44

Kod pocztowy i Poczta: 66-304 Brójce

Województwo: lubuskie

Powiat: międzyrzecki

Adres strony internetowej: –

Azymut na wygraną – czyli jak zostać autorem własnego życia

Chociszewo 6, 66-304, Polska

Więcej