Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

RóżnowoKADR - 2012

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Warmińska Wieś

Cel:

Celem projektu jest zwiększenie umiejętności budowania relacji społecznych oraz przekonania o własnych możliwościach 25 osobowej grupy młodzieży w wieku od 13 do 19 lat ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu Różnowa oraz sąsiednich w Gminie Dywity, w terminie od 1 września 2012r. do 30 listopada 2013r. przydzielonych do różnych zadań w jego realizacji i doskonalących się w działaniu poprzez cykl szkoleń w działaniu, działań promocyjnych, wyjazdów edukacyjnych.

Odbiorcy projektu:

Młodzież z Różnowa i okolic w Gminie Dywity, ucząca się w gimnazjum w Dywitach oraz w szkołach ponadgimnazjalnych w Olsztynie, część-aktywna, kreatywna część-nie uczestnicząca dotąd w żadnych zajęciach w Różnowie, wyciszona ale zaangażowana.

Opis projektu:

Projekt skierowany jest do młodzieży, 25 osób, w wieku 13-19 z Różnowa o okolic w Gminie Dywity. Osią tematyczną w projekcie będzie przygotowanie filmu w technice animacji poklatkowej, od przygotowania scenariusza, projektów postaci, wykonania figurek i scenografii, sfotografowania, realizacji dźwięku do zmontowania całego filmu. Głównym założeniem projektu jest zwiększenie umiejętności budowania relacji społecznych oraz przekonania o własnych możliwościach beneficjentów. Uczestnicy w terminie od 1 września 2012r. do 30 listopada 2013r. będą doskonalili się poprzez cykl szkoleń w działaniu (warsztatów), działań promocyjnych, wyjazdów edukacyjnych. Młodzież podzieli się na grupy. Każda grupa odpowiedzialna będzie za inny „odcinek” projektu, przy czym wszyscy będą mogli uczestniczyć we wszystkich warsztatach, które będą odbywały się 1 raz na tydzień w wymiarze min. 2 godz. Będą odbywały się również spotkania podsumowujące, 1 raz na miesiąc, co 3 miesiące uroczystość, na której zaprezentowane zostaną efekty pracy, w tym wystawy, spotkania. Jednocześnie przygotowywana będzie foto – kronika (reportaż) o działaniach w projekcie.

Budżet projektu: 51 110 zł

Dotacja: 40 000 zł

Rocznik: 2012

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Warmińska Wieś

Miejscowość: Różnowo

Ulica, nr domu i lokalu: Różnowo 175

Kod pocztowy i Poczta: 11-001 Dywity

Województwo: warmińsko-mazurskie

Powiat: olsztyński

Adres strony internetowej: –

RóżnowoKADR

Różnowo 1, 11-001, Polska

Więcej