Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Artystyczne potyczki – czyli zabawy dzieci i młodzieży ze sztuką - 2012

Realizowany przez:

Stowarzyszenie”Wspólnycel”

Cel:

Realizacja projektu ma na celu rozwijanie zainteresowań i pasji, promowanie działań artystycznych młodzieży, integrację środowiska lokalnego oraz budowę sieci współpracy z różnymi instytucjami kulturowymi poprzez ofertę warsztatową skierowaną do młodzieży, która ze względów obszarowych, a także ekonomicznych ma ograniczony dostęp do rozwijania swoich uzdolnień,co w negatywny sposób wpływa na poprawienie jakości życia w sferze intelektualnej,kulturowej

Odbiorcy projektu:

Działania projektu kierowane będą do młodzieży w wieku 13-19 lat szczególnie z osiedla po PGR w Stubnie oraz ich rodzin.

Opis projektu:

„Artystyczne potyczki – czyli zabawy dzieci i młodzieży ze sztuką” to cykl działań dla dzieci i młodzieży w wieku od 13 do 19 lat z terenu Gminy Stubno. Projekt łączy temat lokalnej tradycji z nowoczesnymi technikami przekazu informacji, atrakcyjnymi dla osób młodych, przez co pobudzi uczestników do twórczego, nieschematycznego myślenia na temat kultury i sztuki oraz tradycji lokalnej. Zamierzeniem przedsięwzięcia jest również stworzenie przestrzeni do współpracy i wymiany doświadczeń między lokalnymi partnerami a tym samym budowanie lokalnego partnerstwa.
Działania projektowe obejmują: cykl warsztatów artystycznych(plastycznych,rękodzielniczych, teatralnych), wystawę i integrujące społeczność lokalną spotkanie podsumowujące.
Zajęcia przewidziane w programie będą odbywać się w świetlicy wiejskiej w Stubnie użyczonej stowarzyszeniu przez Gminna Placówkę Kultury oraz część zajęć w Zespole Szkól w Stubnie. Wszyscy uczestnicy warsztatów spotkają się także z lokalną społecznością podczas spotkania podsumowującego projekt, będącego jednocześnie okazją do zaprezentowania nabytych umiejętności i doświadczeń.

Budżet projektu: 10 120 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2012

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie”Wspólnycel”

Miejscowość: Stubno

Ulica, nr domu i lokalu: 69 A

Kod pocztowy i Poczta: 37-723 Stubno

Województwo: podkarpackie

Powiat: przemyski

Adres strony internetowej: –

Artystyczne potyczki – czyli zabawy dzieci i młodzieży ze sztuką

WX28+2M Stubno, Polska

Więcej