Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Pragnę choć na chwilę stać się kimś innym - 2013

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Wsi Bukowiec „Działajmy Razem”

Cel:

Celem projektu jest poznanie swoich możliwości, zdobycie uznania otoczenia oraz nawiązanie nowych relacji społecznych i nawiązanie kontaktu z innymi grupami społecznymi.

Odbiorcy projektu:

Młodzież w wieku 13-19 lat z Bukowca i pobliskich wsi.

Opis projektu:

Osią projektu są działania artystyczne skupione się wokół przygotowania musicalu. Młodzież bierze udział w warsztatach ruchowych, tanecznych, wokalnych i teatralnych oraz wyjazdach studyjnych do teatru muzycznego w Poznaniu. Realizatorzy promują projekt w środowisku lokalnym, nawiązują kontakty z instytucjami i przedstawicielami samorządu, szukają partnerów i sponsorów planowanych działań. Wspólnie przygotowują stroje i scenografię do przedstawienia, rozdzielają role. Uczestnicy uzgadniają miejsca, gdzie zaprezentują musical podczas trasy koncertowej. Młodzi spotykają się z ciekawymi ludźmi, wymieniają doświadczenia. Publiczny występ wzmacnia ich wiarę w siebie, a kilkumiesięczne działania pozwalają na doskonalenie umiejętności pracy w grupie i odpowiedzialności za powierzone zadania. Uwieńczeniem działań jest premiera musicalu w Bukowcu i trasa koncertowa. Młodzi prezentują zdobyte w czasie warsztatów umiejętności: taniec, śpiew, grę aktorską. Podczas premiery następuje podsumowanie projektu, uczestnicy opowiadają o tym, co robili i jakie są ich doświadczenia.

Budżet projektu: 10 950 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2013

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Wsi Bukowiec „Działajmy Razem”

Miejscowość: Bukowiec

Ulica, nr domu i lokalu: Bukowiec 61

Kod pocztowy i Poczta: 66-300 Międzyrzecz

Województwo: lubuskie

Powiat: międzyrzecki

Adres strony internetowej: –

Pragnę choć na chwilę stać się kimś innym

9MHR+RQ Bukowiec, Polska

Więcej