Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Młodzieżowy Kalendarz Ro(c)kowy - 2013

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Bojadłach

Cel:

Celem projektu jest poznanie własnego środowiska, jego mocnych i słabych stron oraz nawiązanie nowych relacji społecznych i pozyskanie wsparcia dla działań młodzieży.

Odbiorcy projektu:

Grupa młodzieży w wieku 13- 17 lat z terenu Bojadeł.

Opis projektu:

Osią projektu jest teren gminy opisany przez uczestników projektu w formie fotoreportaży poświęconych ludziom, organizacjom, instytucjom, ciekawym miejscom i zjawiskom. Realizacja projektu wymaga od uczestników przygotowania dziennikarskiego i fotograficznego. Młodzież bierze udział w wyjazdach do redakcji „Gazety Lubuskiej” oraz studia fotograficznego w Sulechowie. Aby uzyskać jak najwięcej ciekawego materiału dziennikarskiego, młodzież informuje o swych działaniach na stronie internetowej projektu, a następnie nawiązuje bezpośrednie kontakty z wybranymi instytucjami, ciekawymi ludźmi w gminie, rusza w plener z aparatami fotograficznymi, aby uwiecznić piękne krajobrazy. Wybrane fotoreportaże młodzież publikuje w formie kalendarza na rok szkolny 2014/2015. Na świętowanie zakończenia projektu realizatorzy zapraszają władze gminy oraz bohaterów fotoreportaży, spotkanie jest okazją do podzielenia się z środowiskiem lokalnym swoimi dokonaniami i wręczenia kalendarzy.

Budżet projektu: 8 800 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2013

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Bojadłach

Miejscowość: Bojadła

Ulica, nr domu i lokalu: Boczna 1a

Kod pocztowy i Poczta: 66-130 Bojadła

Województwo: lubuskie

Powiat: zielonogórski

Adres strony internetowej: http://bojadla.pl

Młodzieżowy Kalendarz Ro(c)kowy

Tadeusza Kościuszki 13/1, 66-130 Bojadła, Polska

Więcej