Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Artystyczne Studio Przetalent - 2013

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Samborcu

Cel:

Celem projektu jest poznanie własnych możliwości uczestników, podniesienie własnej samooceny i nawiązanie nowych kontaktów społecznych.

Odbiorcy projektu:

Grupa młodzieży w wieku 15-19 lat.

Opis projektu:

Osią działań projektowych jest stworzenie miejsca realizacji młodzieżowych zainteresowań artystycznych. Uczestnicy projektu tworzą studio artystyczne Przetalent, w którym rozwijają swoje umiejętności aktorskie, wokalne, fotograficzne i filmowe. W efekcie realizatorzy tworzą piosenki, teledysk, film z przebiegu projektu oraz wystawę fotograficzną. Projekt jest opisany przez młodzież, opatrzony zdjęciami z wystawy i udostępniony w formie elektronicznego katalogu do pobrania. Projekt promowany jest na funpagu projektu i na facebooku. Świętowanie projektu odbywa się w remizie oraz na placu przed remizą w Ostrołęce. Program wydarzenia obejmuje premierą teledysku oraz występ na żywo jego twórców, projekcję filmu z przebiegu projektu oraz otwarcie wystawy fotograficznej i prezentację katalogu. Na scenie poza młodzieżą uczestniczącą w projekcie, występują zaproszeni przez młodzież regionalni przedstawiciele młodej sceny muzycznej. Na uroczystość młodzież zaprasza władze gminy, dyrektorów szkół, grono pedagogiczne, przedstawicieli organizacji pozarządowych, rodziców, szkolnych kolegów i przedstawicieli mediów.

Budżet projektu: 15 000 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2013

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Samborcu

Miejscowość: Samborzec

Ulica, nr domu i lokalu: Samborzec 43

Kod pocztowy i Poczta: 27-650 Samborzec

Województwo: świętokrzyskie

Powiat: sandomierski

Adres strony internetowej: http://www.samborzec.eu

Artystyczne Studio Przetalent

Samborzec 71, 27-650, Polska

Więcej