Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Teatralne maski. - 2013

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Na Rzecz Ekorozwoju Wsi Nasze Dzieci w Ursynowie

Cel:

Celem projektu jest poznanie swoich mocnych i słabych stron, nawiązanie nowych relacji i poznanie możliwości jakie daje środowisko lokalne.

Odbiorcy projektu:

Młodzież w wieku 13-19 lat.

Opis projektu:

Tematem przewodnim działań jest wspólne przygotowanie spektaklu teatralnego przez dzieci i młodzież, w tym osoby z obniżoną sprawnością intelektualną. Przedstawienie poprzedzone jest zajęciami z teatrologiem, który pomaga uczestnikom poznać kulisy pracy teatru oraz uwierzyć w swoje możliwości, zintegrować się z rówieśnikami i środowiskiem lokalnym. Podczas zajęć powstają scenariusze spektakli, scenografia, kostiumy, młodzież przygotowuje się do odegrania ról. Zajęcia z doradztwa zawodowego pomagają uczestnikom poznać możliwości podjęcia w środowisku lokalnym pracy, a grupie osób niepełnosprawnych rozwiązać ich codzienne problemy związane z funkcjonowaniem w społeczeństwie. W ramach projektu młodzież odwiedza zakłady pracy ZEORK-u, Esselte, Elektrownię „Kozienice”. Na zakończenie projektu młodzież zaprasza rodziców i gości, aby zaprezentować przygotowane przez siebie interaktywne spektakle teatralne wyreżyserowane przez siebie.

Budżet projektu: 8 740 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2013

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Na Rzecz Ekorozwoju Wsi Nasze Dzieci w Ursynowie

Miejscowość: Ursynów

Ulica, nr domu i lokalu: Ursynów 38a

Kod pocztowy i Poczta: 26-903 Głowaczów

Województwo: mazowieckie

Powiat: kozienicki

Adres strony internetowej: –

Teatralne maski.

Ursynów 42, 26-903, Polska

Więcej