Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

FAMA poszła! – Filmowa Akcja Młodzieży Aktywnej - 2013

Realizowany przez:

Kreatorzy Rzeczywistości

Cel:

Celem projektu jest wyrównanie szans 16 młodych ludzi z miejscowości Kleszczele i Krypno Kościelne w starcie w dorosłe życie poprzez umożliwienie im osiągnięcia i zrealizowania zamierzonego celu z wykorzystaniem nowoczesnych technologii oraz warsztatu filmowego.

Odbiorcy projektu:

Młodzież realizująca projekty w Programie „Równać Szanse” edycjach 2012 i 2013.

Opis projektu:

W ramach projektu młodzież uczestniczy w spotkaniach organizacyjnych w każdej z lokalizacji i przygotowuje prezentacje na temat zrealizowanych projektów. Następnie odbywają się „spotkania wirtualne” obu grup z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Podczas czterodniowych warsztatów filmowych dla wszystkich uczestników opracowywany jest scenariusz klipu pokazującego osiągnięcia młodzieży z obu projektów. Do spotkania finałowego młodzi pracują nad montażem teledysku, a prezentacja klipu odbywa się podczas spotkania finałowego.

Budżet projektu: 7 540,00 zł

Dotacja: 5 000,00 zł

Rocznik: 2013

Nitka: Działajmy Razem

Kreatorzy Rzeczywistości

Miejscowość: Saki

Ulica, nr domu i lokalu: 5

Kod pocztowy i Poczta: 17-250 Kleszczele

Województwo: podlaskie

Powiat: hajnowski

Adres strony internetowej: –

FAMA poszła! – Filmowa Akcja Młodzieży Aktywnej

Kolejowa 4, 17-250 Kleszczele, Polska

Więcej