Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Team Power - 2013

Realizowany przez:

Stowarzyszenie „Aktywna Kłoda”

Cel:

Celem projektu „Team Power” jest podniesienie umiejętności pracy w grupie, poznanie środowiska, autoprezentacja oraz wykorzystanie nowoczesnego sprzętu ICT i narzędzi komunikacyjnych w grupie młodzieży ze Stoczka Łukowskiego i z Rytwian poprzez wymianę doświadczeń i prezentację własnych sukcesów projektowych w ramach Programu Równać Szanse.

Odbiorcy projektu:

Uczestnikami projektu jest grupa młodzieży, która brała udział w projekcie „Bliżej Teatru” w Rytwianach oraz grupa ze Stoczka Łukowskiego biorąca udział w projektach realizowanych przez Stowarzyszenie Inkubator Kreatywności Społecznej.

Opis projektu:

W ramach projektu odbywają się dwa spotkania – w Rytwianach i Stoczku Łukowskim. Podczas spotkania w Rytwianach młodzież prezentuje swoje poprzednie projekty i sukcesy, odbywa się teoretyczny warsztat z surwiwalu oraz zajęcia praktyczne. W Stoczku gospodarze przygotowują warsztat z gier terenowych dla młodzieży z Rytwian, a następnie obie grupy biorą udział w grze terenowej. Przygotowywane są ulotki „Jak przeżyć w Rytwianach/ w Stoczku Łukowskim”, w których młodzież opisuje i wskazuje miejsca do zabaw grupowych. Wspólnie nagrywają i montują film promocyjny o projekcie, który umieszczają na youtube i na stronach www. Wszystkie działania wspierane są przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi ICT do komunikacji i pracy. Na początku projektu młodzież uczy się jak używać narzędzi internetowych i jak je wykorzystać w projekcie. Uczestnicy kontaktują się za pomocą skype, grupy na fb i kanałów internetowych.

Budżet projektu: 6 300,00 zł

Dotacja: 5 000,00 zł

Rocznik: 2013

Nitka: Działajmy Razem

Stowarzyszenie „Aktywna Kłoda”

Miejscowość: Kłoda

Ulica, nr domu i lokalu: Jana Pawła II 63

Kod pocztowy i Poczta: 28-236 Rytwiany

Województwo: świętokrzyskie

Powiat: staszowski

Adres strony internetowej: –

Team Power

Długa 2, 28-236 Kłoda, Polska

Więcej