Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Radio Aleksandrów - 2014

Realizowany przez:

Miejskie Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim

Cel:

Celem projektu jest poznanie własnych możliwości, aktywne włączenie się w życie mieszkańców oraz nawiązanie nowych relacji społecznych.

Odbiorcy projektu:

Młodzież w wieku 13-19 lat z Aleksandrowa Kujawskiego.

Opis projektu:

Osią działań projektowych jest radio internetowe. Działania uczestników nastawione są na relacjonowanie imprez kulturalno-rozrywkowych i sportowych, tworzenie autorskich reportaży i audycji, sond ulicznych oraz przeprowadzanie wywiadów ze znanymi osobami związanymi z miastem i regionem. Młodzież nawiązuje wiele nowych kontaktów i śledzi na bieżąco wydarzenia kulturalne i sportowe. Realizatorzy w zależności od charakteru audycji radiowej odtwarzają materiały wcześniej przygotowane np. reportaże z imprez kulturalnych, bądź nadają na żywo np. wywiady. Ogólny czas nadawania audycji wynosi od 30 do 60 minut tygodniowo i ma charakter jednego przekazu złożonego z kilku audycji. Każdy z uczestników jest odpowiedzialny za nadanie jednej audycji radiowej. Zwieńczeniem działalności radia internetowego jest podsumowująca, finalna audycja. Uczestnicy projektu otrzymują dyplomy i upominki w formie publikacji książkowych o tematyce dziennikarskiej.

Budżet projektu: 4765 zł

Dotacja: 4000 zł

Rocznik: 2014

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Miejskie Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim

Miejscowość: Aleksandrów Kujawski

Ulica, nr domu i lokalu: Parkowa 3

Kod pocztowy i Poczta: 87-700 Aleksandrów Kujawski

Województwo: kujawsko-pomorskie

Powiat: aleksandrowski

Adres strony internetowej: http://www.mckaleksandrowkujawski.home.pl

Radio Aleksandrów

Parkowa 3, 87-700 Aleksandrów Kujawski, Polska

Więcej