Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

JunioRYBAdio.pl - 2014

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka Obra – Warta

Cel:

Celem projektu jest odkrywanie własnych możliwości, nawiązanie nowych relacji społecznych i zdobycie wsparcia społecznego oraz poznanie zasobów najbliższego otoczenia.

Odbiorcy projektu:

Młodzież z Gminy Pszczew w wieku 13-19 lat.

Opis projektu:

Tematem wiodącym jest stworzenie platformy radia internetowego JunioRYBAdio.pl. Młodzież uczy się podczas warsztatów z profesjonalnym radiowcem tworzenia informacji i różnych form ich prezentowania na antenie. W radio, na żywo obserwuje pracę redaktorów i od kuchni poznaje specyfikę działania stacji radiowej. Wiedzę teoretyczną młodzież uzupełnia podczas warsztatów z informatykiem – specjalistą w zakresie obróbki dźwięku, nagrywania audycji i prezentowania ich na platformie. Finalnym zadaniem w projekcie jest przeprowadzenie audycji na żywo, do której młodzież sama wybiera temat i sposób jej realizacji. Dzięki radiu młodzi nawiązują wiele nowych relacji, pokonują tremę i dystans przed rozmowami z dorosłymi i ważnymi w społeczności osobami. Zakończeniem i świętowaniem projektu jest wspólne spotkanie realizatorów, uczestników projektu oraz mieszkańców gminy, przedstawicieli władz lokalnych i instytucji, którego elementem jest wysłuchanie przygotowanej przez młodzież audycji „na żywo” z ministudia, a także prezentacja efektów projektu oraz jego uczestników.

Budżet projektu: 14390 zł

Dotacja: 7500 zł

Rocznik: 2014

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka Obra – Warta

Miejscowość: Międzychód

Ulica, nr domu i lokalu: Marszałka Piłsudskiego 2

Kod pocztowy i Poczta: 64-400 Międzychód

Województwo: wielkopolskie

Powiat: międzychodzki

Adres strony internetowej: http://www.lgrow.pl

JunioRYBAdio.pl

Marszałka Piłsudskiego 2, 64-400 Międzychód, Polska

Więcej