Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Graficiaki z naszej paki - 2014

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Franopol Sosnowa Kraina

Cel:

Celem projektu jest poznanie potencjału uczestników, nawiązanie współpracy z organizacjami, lokalną społecznością, rodzicami oraz poznanie zasobów środowiska lokalnego.

Odbiorcy projektu:

Młodzież w wieku 13-19 lat.

Opis projektu:

Osią projektu skupiającą działania młodych jest graffiti. Uczestnicy chcą ozdobić ścianę rysunkami graffiti na terenie użyczonego dla stowarzyszenia Sosnowa Kraina placu sportowo-rekreacyjnego położonego w centralnej części Franopola. Z uwagi na brak świetlicy wiejskiej jest to jedyne miejsce spotkań mieszkańców. Młodzież przygotowuje się merytorycznie do wykonania zadania podczas warsztatów, robi niezbędne zakupy. Realizatorzy promują działania projektu, aby jak największa liczba mieszkańców włączyła się w budowę ścianki. Po ukończeniu prac budowlanych i artystycznych młodzi zapraszają wszystkich mieszkańców Franopola na uroczyste otwarcie ścianki graffiti. Młodzież organizuje rozgrywki, konkurencje sportowe dla rówieśników i zabawy dla najmłodszych. W świętowaniu z młodzieżą biorą udział rodzice, mieszkańcy wsi Franopol, współpracujące organizacje.

Budżet projektu: 9270 zł

Dotacja: 7400 zł

Rocznik: 2014

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Franopol Sosnowa Kraina

Miejscowość: Franopol

Ulica, nr domu i lokalu: Franopol 48

Kod pocztowy i Poczta: 08-220 Sarnaki

Województwo: mazowieckie

Powiat: łosicki

Adres strony internetowej: http://www.franopol.jimdo.com

Graficiaki z naszej paki

Franopol 17, 08-220, Polska

Więcej