Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Lepszy start - 2014

Realizowany przez:

Gminne Centrum Kultury w Dubeninkach

Cel:

Celem projektu jest poznanie własnych możliwości młodzieży, nawiązanie nowych kontaktów i pozyskanie wsparcia środowiska dla działań młodzieży.

Odbiorcy projektu:

Młodzież z gminy Dubeninki w wieku 13- 19 lat.

Opis projektu:

Działania podejmowane w projekcie przez uczestników skupione są na ich samorozwoju. Poprzez warsztaty doradztwa zawodowego młodzi poszerzają wiedzę o możliwościach rozwoju zawodowego w oparciu o umiejętności, którymi dysponują. Nawiązywania kontaktów i właściwego zachowania w różnych sytuacjach życiowych młodzież uczy się podczas kursu savoir vivru. Uczestnicy przeprowadzają wywiady wśród mieszkańców gminy, które są dla nich inspiracją do artystycznego uwiecznienia walorów gminy i życia na wsi. Warsztaty malarskie pomagają młodym wyrażać emocji poprzez sztukę i odkryć talenty artystyczne. Zakończeniem projektu jest wystawa prac, które powstają podczas warsztatów malarskich. Wystawę przygotowuje młodzież uczestnicząca w projekcie w Galerii Rękodzieła i Sztuki Ludowej w Gminnym Centrum Kultury w Dubeninkach.

Budżet projektu: 12590 zł

Dotacja: 6200 zł

Rocznik: 2014

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminne Centrum Kultury w Dubeninkach

Miejscowość: Dubeninki

Ulica, nr domu i lokalu: Mereckiego 6

Kod pocztowy i Poczta: 19-504 Dubeninki

Województwo: warmińsko-mazurskie

Powiat: gołdapski

Adres strony internetowej: http://www.gckdubeninki.pl

Lepszy start

8H6X+44 Żabojady, Polska

Więcej