Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Mazurskie Centrum Młodych Dziennikarzy - 2014

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży w Rucianem-Nidzie

Cel:

Celem projektu jest poznanie przez młodzież środowiska lokalnego, zdobycie umiejętności nawiązywania nowych kontaktów, zwiększenie umiejętności pozwalających na analizę słabych i mocnych stron i podniesienie samooceny.

Odbiorcy projektu:

Młodzież w wieku 15 – 18 lat z terenu całej gminy.

Opis projektu:

Głównym tematem działań młodzieży jest dziennikarstwo. Uczestnicy chcą założyć Mazurskie Centrum Młodych Dziennikarzy. Aby się do tego odpowiednio przygotować uczestniczą w zajęciach z dziennikarstwa prasowego, radiowego, i telewizyjnego, poznają zasady i etykę pracy dziennikarza. Młodzi przygotowują i prowadzą audycje z zakresu kultury, historii i tradycji Mazur, przeprowadzają wywiady z ciekawymi ludźmi i krótkie reportaże. Poszerzają swoją wiedzę o historii i tradycji gminy i społeczności lokalnej. Grupa samodzielnie przygotowuje materiały promocyjne. Na świętowanie projektu młodzież zaprasza władze gminy, przedstawicieli lokalnych instytucji, rodziców i znajomych uczestników oraz turystów. Uczestnicy prezentują efekty swoich działań i dzielą się zdobytym doświadczeniem dziennikarskim.

Budżet projektu: 11040 zł

Dotacja: 7500 zł

Rocznik: 2014

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży w Rucianem-Nidzie

Miejscowość: Ruciane-Nida

Ulica, nr domu i lokalu: Polna 2

Kod pocztowy i Poczta: 12-221 Ruciane-Nida

Województwo: warmińsko-mazurskie

Powiat: piski

Adres strony internetowej: –

Mazurskie Centrum Młodych Dziennikarzy

Polna 12, 12-220 Ruciane-Nida, Polska

Więcej