Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Wspaniali mieszkańcy w naszym obiektywie - 2014

Realizowany przez:

Krajeński Ośrodek Kultury

Cel:

Celem projektu jest poznanie własnego środowiska lokalnego i jego mieszkańców oraz włączenie młodzieży w działania na rzecz środowiska lokalnego.

Odbiorcy projektu:

Młodzież w wieku 13-19 lat.

Opis projektu:

Tematem przewodnim projektu są „portrety” mieszkańców Krajenki. Uczestnicy projektu przedstawiają przy pomocy obiektywu fotograficznego osoby, ciekawe i ważne dla nich, ich życie prywatne i publiczne, zainteresowania, przeżycia. Realizatorzy podnoszą swoje umiejętności z dziedziny fotografii i fotoreportażu podczas udziału w cyklicznych warsztatach. Nawiązują kontakty z mieszkańcami i organizują sesje fotograficzne. Podczas spotkań całej grupy omawiają zebrany materiał zdjęciowy oraz przy użyciu programów graficznych opracowują wybrane zdjęcia. Podsumowaniem działań projektowych jest wystawa prac powstałych na warsztatach. Zaproszeni przez młodzież goście otrzymują fotoalbumy. Fotoreportaż z imprezy jest publikowany w lokalnej prasie.

Budżet projektu: 11150 zł

Dotacja: 7500 zł

Rocznik: 2014

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Krajeński Ośrodek Kultury

Miejscowość: Krajenka

Ulica, nr domu i lokalu: Rynek 1

Kod pocztowy i Poczta: 77-430 Krajenka

Województwo: wielkopolskie

Powiat: złotowski

Adres strony internetowej: http://www.kok.krajenka.pl

Wspaniali mieszkańcy w naszym obiektywie

Toruńska 6, 77-430 Krajenka, Polska

Więcej