Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Cud miód – czyli od pomysłu do sukcesu - 2014

Realizowany przez:

Stowarzyszenie „Milenium-Brzeźnica 2007”

Cel:

Celem projektu jest opracowanie i opisanie metodyki działań, mających na celu aktywizację grup i środowisk młodzieżowych, w ramach publikacji adresowanej do młodzieży, osób dorosłych pracujących z młodzieżą i organizacji oraz instytucji, które poszukują nowatorskich, sprawdzonych sposobów pracy z młodzieżą. Przygotowana publikacja jest rozpowszechniana w nowych środowiskach.

Odbiorcy projektu:

Realizatorami projektu będzie kilkuosobowa grupa członków Stowarzyszenia Milenium – Brzeźnica 2007, która aktywnie działa w swoim środowisku w zakresie edukacji, sportu, turystyki, rekreacji, kultywowania tradycji lokalnych.

Opis projektu:

Publikacja „Cud miód – czyli od pomysłu do sukcesu” jest opracowaniem i opisaniem metod działania, które zmierzają do aktywizacji grup i środowisk młodzieżowych. Materiał jest przygotowywany na podstawie doświadczeń zdobytych podczas realizacji projektu „Nie wszystko złoto co się świeci i nie każdy pszczelarz to Wodecki, czyli Miodowy Zawrót Głowy”. Projekt realizowany jest przez zespół redakcyjny złożony z członków Stowarzyszenia Milenium Brzeźnica 2007. Grupa opracowuje publikację oraz plan jej rozpowszechnienia. Dodatkowo zespół projektowy zaprasza niezależną grupę osób, której zadaniem jest spojrzenie na projekt „Miodowy Zawrót Głowy” z innej perspektywy i wypracowanie działań poprawiających jakość zastosowanych w nim metod i form pracy. Promocja wydanej publikacji odbywa się w powiatach: ropczycko-sędziszowskim i dębickim. Podczas spotkań z udziałem młodzieży, dorosłych na co dzień pracujących z młodzieżą, przedstawicieli władz samorządowych i instytucji prezentowane są metody realizacji projektu modelowego.
Prezentacja publikacji ma charakter interaktywny z elementami aktywizującymi uczestników, tak aby wzbudzić ich zainteresowanie i dotrzeć do najszerszej grupy odbiorców. Promocja publikacji odbywa się również na stronach internetowych, portalach społecznościowych i w lokalnych mediach.

Budżet projektu: 21 450 zł

Dotacja: 15 000 zł

Rocznik: 2014

Nitka: Projekty Modelowe

Stowarzyszenie „Milenium-Brzeźnica 2007”

Miejscowość: Brzeźnica

Ulica, nr domu i lokalu: Brzeźnica 65a

Kod pocztowy i Poczta: 39-207 Brzeźnica

Województwo: podkarpackie

Powiat: dębicki

Adres strony internetowej: –

Cud miód – czyli od pomysłu do sukcesu

DW985 38, 39-207 Brzeźnica, Polska

Więcej