Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Jak uruchomić Młodzieżowe Laboratorium Nauki? - 2014

Realizowany przez:

Fundacja Generator Inspiracji

Cel:

Celem projektu jest upowszechnienie oraz praktyczne wdrożenie idei i metodologii funkcjonowania projektu Młodzieżowego Laboratorium Nauki w nowych środowiskach.

Odbiorcy projektu:

Uczestnikami projektu jest 40 przedstawicieli z 20 organizacji i instytucji (biblioteki, ośrodki kultury, stowarzyszenia, grupy teatralne, szkoły, świetlice terapeutyczne)

Opis projektu:

Fundacja chce przygotować do realizacji projektu modelowego, poprzez przeszkolenie i wsparcie metodologiczne i merytoryczne, dwie grupy szkoleniowe. W wyniku rekrutacji zostaną wyłonione organizacje/instytucje, które w swoich środowiskach przy wsparciu członków Fundacji utworzą laboratoria nauki. Wybrane organizacje/instytucje są wspierane także przez wizyty studyjne, konsultacje z wykorzystaniem nowych technologii oraz warsztaty w Młodzieżowym Laboratorium Nauki w Futomie. Organizacja do projektu planuje włączyć studentów – wolontariuszy oraz mentorów, czyli młodzież biorącą udział w poprzednim projekcie. Promocja projektu wśród innych organizacji, szkół i gminnych ośrodków kultury odbywa się przy wykorzystaniu Internetu, lokalnego radia i Facebooka. W ramach projektu powstają reportaże, blogi i fanpage na Facebooku.

Budżet projektu: 28 050 zł

Dotacja: 20 000 zł

Rocznik: 2014

Nitka: Projekty Modelowe – Replikacje

Fundacja Generator Inspiracji

Miejscowość: Futoma

Ulica, nr domu i lokalu: Futoma 168

Kod pocztowy i Poczta: 36-030 Błażowa

Województwo: podkarpackie

Powiat: rzeszowski

Adres strony internetowej: –

Jak uruchomić Młodzieżowe Laboratorium Nauki?

Futoma 105, 36-030, Polska

Więcej