Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Azymut na wygraną – wygrywasz przyszłość - 2014

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Chociszewo – Wspólna Przyszłość w Chociszewie

Cel:

Celem projektu jest wprowadzenie wśród organizacji pozarządowych z terenu województwa lubuskiego metodologii projektu Modelowego „Azymut na wygraną”.

Odbiorcy projektu:

40 przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu województwa lubuskiego.

Opis projektu:

Działania zakładają organizację szkoleń dla osób z różnych organizacji i instytucji działających na rzecz młodzieży. Szkolenia składają się z dwóch części: teoretycznej (prezentacja metody realizacji projektu i jego efektów) i praktycznej (prowadzenie warsztatów pozwalających na samodzielne wprowadzenie metody na swoim terenie). W części praktycznej każdy uczestnik ćwiczy zdobytą wiedzę i doskonali swoje umiejętności pracując w małych zespołach z trenerami i uczestnikami poprzedniego projektu. Beneficjentami są z jednej strony uczestnicy projektu, którzy poznają nową metodę i zdobywają umiejętności konieczne do podmiotowego zarządzania projektem, a z drugiej młodzież, która będąc uczestnikiem realizowanych projektów zdobywa kompetencje społeczne ułatwiające lepszy start w dorosłe życie. Projekt promowany jest na stronach organizacji działających na rzecz i wśród organizacji pozarządowych o zasięgu regionalnym, wojewódzkim i krajowym, wśród bibliotek i organizacji działających przy szkołach oraz w lokalnych mediach.

Budżet projektu: 26 780 zł

Dotacja: 20 000 zł

Rocznik: 2014

Nitka: Projekty Modelowe – Replikacje

Stowarzyszenie Chociszewo – Wspólna Przyszłość w Chociszewie

Miejscowość: Chociszewo

Ulica, nr domu i lokalu: Chociszewo 44

Kod pocztowy i Poczta: 66-304 Brójce

Województwo: lubuskie

Powiat: międzyrzecki

Adres strony internetowej: –

Azymut na wygraną – wygrywasz przyszłość

Chociszewo 6, 66-304, Polska

Więcej