Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Młodzież – nasza przyszłość - 2014

Realizowany przez:

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. W. S. Laskowskiego w Grójcu

Cel:

Celem Forum jest wymiana doświadczeń oraz wypracowanie pomysłów na działania wspierające start młodych ludzi w dorosłe życie, zgodnie z ich potrzebami.

Odbiorcy projektu:

Na Forum zaproszeni zostają przedstawiciele instytucji i organizacji działających na terenie gminy Grójec. Uczestnikami Forum są przedstawiciele lokalnych władz, radni, przedstawiciele szkół i instytucji samorządowych, przedstawiciele stowarzyszeń, organizacji pozarządowych i miejscowych parafii, a także przedstawiciele Urzędu Pracy i miejscowi przedsiębiorcy. Spotkanie ma charakter otwarty.

Opis projektu:

Forum odbywa się pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Grójec oraz Starosty Grójeckiego. Akcja promocyjna przeprowadzana jest w lokalnej prasie, na stronach internetowych i na Facebooku. W ramach promocji prowadzone są bezpośrednie rozmowy z rodzicami, rozwieszane są plakaty. Organizacja zamieści również relację tekstową i fotograficzną z przebiegu Forum na swojej stronie i w lokalnych mediach. Podczas Forum stworzona ma być przestrzeń do międzysektorowej dyskusji na temat mocnych stron, zasobów, aspiracji, potrzeb i obaw związanych z lokalnymi działaniami na rzecz młodych osób.

Budżet projektu: 8 532 zł

Dotacja: 4 800 zł

Rocznik: 2014

Nitka: Fora Lokalne

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. W. S. Laskowskiego w Grójcu

Miejscowość: Grójec

Ulica, nr domu i lokalu: al. Niepodległości 20

Kod pocztowy i Poczta: 05-600 Grójec

Województwo: mazowieckie

Powiat: grójecki

Adres strony internetowej: http://bibliotekagrojec.pl

Młodzież – nasza przyszłość

Aleja Niepodległości 20A, 05-600 Grójec, Polska

Więcej