Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Razem dla Młodych! - 2014

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Inicjatyw Niezwykłych

Cel:

Celem Forum jest wymiana spostrzeżeń na temat szans młodzieży z terenu Gminy Lubasz, podsumowanie dotychczasowych działań na rzecz młodych oraz wyznaczenie wspólnych kierunków.

Odbiorcy projektu:

Do udziału w wymianie doświadczeń w czasie Forum zaproszeni są: Wójt Gminy, przedstawicie Rady Gminy, sołtysi, dyrektorzy szkół podstawowych, gimnazjum oraz szkoły ponadgimnazjalnej, przedstawiciele Gminnego Ośrodka Kultury i biblioteki, przedstawiciele rad rodziców, wszyscy chętni mieszkańcy z Gminy Lubasz, władze Gminnego Klubu Sportowego, a także przedstawiciele policji.

Opis projektu:

Organizacja promuje Forum poprzez: plakaty, ogłoszenia w serwisach społecznościowych, lokalne media, Internet. Założeniem Forum jest rozpoczęcie dyskusji na temat dzieci i młodzieży w Gminie Lubasz w kontekście Strategii Rozwoju Gminy. Forum ma być także miejscem wymiany doświadczeń, podsumowaniem stanu faktycznego i wyznaczania kierunki dalszej pracy tej grupy partnerów. W trakcie Forum powołany zostanie zespół roboczy przy Wójcie Gminy Lubasz do pracy na rzecz usystematyzowania oferty adresowanej do dzieci i młodzieży oraz zaproponowane zostaną konkretne zapisy do nowej Strategii Rozwoju Gminy.

Budżet projektu: 8 368 zł

Dotacja: 5 000 zł

Rocznik: 2014

Nitka: Fora Lokalne

Stowarzyszenie Inicjatyw Niezwykłych

Miejscowość: Lubasz

Ulica, nr domu i lokalu: Szkolna 6

Kod pocztowy i Poczta: 64-720Lubasz

Województwo: wielkopolskie

Powiat: czarnkowsko-trzcianecki

Adres strony internetowej: –

Razem dla Młodych!

Szkolna 6, 64-720 Lubasz, Polska

Więcej