Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

SAMO-RZĄD-NOŚĆ w Nowince - 2014

Realizowany przez:

Stowarzyszenie na rzecz integracji społeczności wiejskiej 'Wspólnota Puszczy’

Cel:

Celem Projektu jest pogłębienie wiedzy przez uczestników projektu na temat idei samorządu i samorządności oraz przekazanie tej wiedzy lokalnej społeczności.

Odbiorcy projektu:

Uczestnikami projektu są osoby, które już brały udział w projektach realizowanych w programie „Równać Szanse” (5 osób) oraz młodzi ludzie w wieku 13-19 lat (10 osób) z terenu Gminy Nowinka.

Opis projektu:

Głównymi zadaniami w ramach projektu są: Dni otwarte Urzędu Gminy, wywiady z samorządowcami i montaż filmu, napisanie i zrealizowanie scenariusza przedstawienia dotyczącego samorządności, konkurs – „Mój radny/ samorządowiec – karykatura”, mecz piłki nożnej i piłki siatkowej- młodzież kontra samorządowcy, wspólny wyjazd na spływ. Wszystkie te działania prowadzą do organizacji wspólnego święta – „Dnia Samorządności w Nowince”. Warsztaty „Urząd w Praktyce” pozwolą przybliżyć młodzieży prace urzędu tak aby stał się dla nich bardziej przyjazny. Zostaną utworzone w tym celu tablice informacyjne dotyczące drogi załatwiania konkretnych spraw w urzędzie i przekazane ZS w Nowince. Do realizacji projektu zaproszeni zostali: urzędnicy, radni, szkoły, animatorzy sportu, a także Gminny Ośrodek Kultury.

Budżet projektu: 4 500 zł

Dotacja: 3 000 zł

Rocznik: 2014

Nitka: Konkurs Specjalny

Stowarzyszenie na rzecz integracji społeczności wiejskiej 'Wspólnota Puszczy’

Miejscowość: Nowinka

Ulica, nr domu i lokalu: GOK 16a

Kod pocztowy i Poczta: 16-304 Nowinka

Województwo: podlaskie

Powiat: augustowski

Adres strony internetowej: –

SAMO-RZĄD-NOŚĆ w Nowince

Nowinka 12, 16-304, Polska

Więcej