Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Źródła sukcesu… - 2015

Realizowany przez:

Towarzystwo Przyjaciół Adamowa i Okolicy

Cel:

Celem projektu jest lepsze poznanie przez uczestników własnego środowiska, rozwój umiejętności pracy w grupie, poszukiwania informacji, nawiązywania kontaktów oraz umiejętności wystąpień publicznych.

Odbiorcy projektu:

Grupa 16 osób w wieku 13-19 lat z Adamowa i okolicy.

Opis projektu:

Osią projektu jest sukces osiągany przez osoby z małych miejscowości. Przez okres trwania projektu młodzież odnajduje i opisuje sylwetki osób związanych z Adamowem, które odniosły sukces życiowy lub zawodowy. Młodzież przeprowadza rozeznanie w Adamowie, kto może udzielić im informacji o wybranych osobach, przeprowadza wywiady, szuka kontaktu z tymi osobami lub ich rodzinami. Zebrane materiały służą do stworzenia filmu, minipublikacji, wystawy i prezentacji osób sukcesu. Młodzież w ramach świętowania zorganizuje Galę Sukcesu, podczas której zaprezentują swoich bohaterów, a także zaprezentuje efekty swojej pracy. Podczas imprezy młodzież jest gospodarzem i prowadzi całą uroczystość. Po zakończeniu imprezy młodzi świętują w gronie uczestników projektów, tworzy własne drzewo swoich sukcesów, na którym zawiesza swoje sukcesy osiągnięte w trakcie projektu.

Budżet projektu: 11 820 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Towarzystwo Przyjaciół Adamowa i Okolicy

Miejscowość: Adamów

Ulica, nr domu i lokalu: Kleeberga 36

Kod pocztowy i Poczta: 21-412 Adamów

Województwo: lubelskie

Powiat: łukowski

Adres strony internetowej: www.facebook.com/tpaio.adamow

Źródła sukcesu…

Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1, 21-412 Adamów, Polska

Więcej