Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Podziel się pasją - 2015

Realizowany przez:

Fundacja Karolat

Cel:

Celem projektu jest nabycie przez uczestników umiejętności pracy w grupie, nawiązywania kontaktów zarówno z rówieśnikami jak i instytucjami (pozyskiwanie wsparcia), stworzenia atrakcyjnej formy spędzania czasu wolnego, planowania i dokumentowanie swoich działań, umiejętność określania swoich słabych i mocnych stron.

Odbiorcy projektu:

Grupa 19 młodych mieszkańców Siedliska w wieku 13-19 lat.

Opis projektu:

W ramach projektu młodzi przeprowadzą rekrutację, zajęcia integracyjne, podzielą się swoimi umiejętnościami nabytymi w poprzednich projektach. Zorganizują dodatkowe spotkania z profesjonalistami, na których wszyscy będą mogli doskonalić swój warsztat żonglerski, umiejętności szczudlarskie i animacyjne. W wyniku tego powstanie dodatkowa grupa tańcząca z poi LED, szczudlarzy oraz grupa zajmująca się animacją czasu wolnego (bańki mydlane, chusty animacyjne). W celu integracji uczestnicy zorganizują wyjazd do parku linowego oraz wycieczkę do stadniny koni. Młodzież będzie musiała pozyskać wsparcie w postaci sali na treningi, środka transportu na wyjazdy, pomoc przy przygotowywania posiłków podczas warsztatów). Młodzież pozyska także środki od sponsorów na koszulki, które będą ich identyfikowały jako grupę. Uczestnicy nakręcą film z realizacji projektu, który pokażą na zakończeniu. Na zakończenie projektu młodzież zorganizuje wydarzenie kulturalne, na którym zaprezentują nabyte umiejętności (efekt ich półrocznej pracy). Spektakl tańca ledowego oraz z ogniem zostanie zorganizowany w miejscu szczególnym – na Wzgórzu Adelajdy. Młodzi sami rozreklamują imprezę, zaproszą gości, zorganizują niezbędny sprzęt (oświetlenie, nagłośnienie), będą odpowiedzialni za program imprezy: jej scenariusz i prowadzenie, zajęcia animacyjne dla dzieci (bańki mydlane, balony itp).

Budżet projektu: 14 648 zł

Dotacja: 6 500 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Fundacja Karolat

Miejscowość: Siedlisko

Ulica, nr domu i lokalu: Sławska 6

Kod pocztowy i Poczta: 67-112 Siedlisko

Województwo: lubuskie

Powiat: nowosolski

Adres strony internetowej: http://karolat.org

Podziel się pasją

Głogowska 39A, 67-112 Siedlisko, Polska

Więcej