Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Kawa i moda czyli wielka wolborska przygoda - 2015

Realizowany przez:

Miejska Biblioteka Publiczna w Wolborzu

Cel:

Głównym celem projektu jest zbudowanie i umocnienie grupy młodych ludzi, wzmocnienie poczucia własnej wartości, umiejętności pracy w grupie poprzez rozwój zainteresowań.

Odbiorcy projektu:

Grupa 20 osób w wieku 16-19 lat mieszkająca w Wolborzu.

Opis projektu:

Projekt jest wynikiem zainteresowań uczestników, którzy od prawie roku rozwijają w Akademii Rozwoju Talentów Wolborskich. Młodzi ludzie chcą zrobić coś innego, czego jeszcze w Wolborzu nie było-pokazać modę, jako drogę do wolności, poszukiwania siebie i współpracy w grupie. Młodzież pomyślała, że warto byłoby przełamać nudę i codzienność związaną ze szkołą i domem oraz zorganizować pokaz tego, co już się nauczyła, a co ma związek z krojem, szyciem, projektowaniem. Uczestnicy projektu interesują się również parzeniem kawy, uważają, że moda i kawa ma wiele z sobą wspólnego – jest sztuką. Młodzież weźmie udział w warsztatach, a także zorganizuje wyjazdy na pokazy mody przygotowane przez siebie na ruinach zamku w Bąkowej Górze i w Grotach Nagórzyckich. W ramach świętowania uczestnicy przygotują wybieg dla modelek i modeli, na którym zaprezentują przygotowane w trakcie projektu kreacje. Na zakończenie pokazu przygotują również prezentację multimedialną oraz film, na którym pokażą poszczególne moduły projektu, działania podjęte w ramach przedsięwzięcia oraz efekty swojej pracy. Kolejnym punktem świętowania będzie zaproszenie odbiorców pokazu na kawę parzoną przez młodzież.

Budżet projektu: 11 396 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Miejska Biblioteka Publiczna w Wolborzu

Miejscowość: Wolbórz

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Modrzewskiego 15

Kod pocztowy i Poczta: 97-320 Wolbórz

Województwo: łódzkie

Powiat: piotrkowski

Adres strony internetowej: www.mbpwolborz.pl

Kawa i moda czyli wielka wolborska przygoda

Andrzeja Frycza Modrzewskiego 52, 97-320 Wolbórz, Polska

Więcej