Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Utworzenie pracowni twórczej dla młodzieży GarażDizajn - 2015

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Czarnej

Cel:

Podniesienie umiejętności społecznych młodzieży poprzez stworzenie pracowni twórczej, w której młodzież będzie mogła realizować swoje pomysły z dziedziny projektowania mody, wnętrz czy przedmiotów użytkowych.

Odbiorcy projektu:

Młodzież w wieku 13-19 lat z Medyni

Opis projektu:

Wiodącym tematem jest utworzenie pracowni twórczej dla młodzieży GarażDizajn. Młodzież samodzielnie podejmuje decyzje i realizuje pomysły dotyczące urządzenia wnętrza oraz innych aktywności. Dzięki temu młodzi czują się autorami stworzonego miejsca. Młodzi spotykają się z osobami z miasta, którzy na co dzień aranżują miejsca i projektują modę. Młodzież w trakcie działań młodzi uczą się szycia, farbowania tkanin, odnawiania starych mebli, drukowania na tapetach i tkaninach itp. Zorganizują też warsztaty koronkarstwa i haftu, które przeprowadzą panie KGW z Medyni. W ramach świętowania młodzi zorganizują profesjonalny pokaz mody, powstałej kolekcji Garaż Dizajn. Prezentują autorskie kreacje szerszemu gronu odbiorców, w tym lokalnym władzom, mediom, nauczycielom oraz lokalnej społeczności.

Budżet projektu: 12 300 zł

Dotacja: 6 900 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Czarnej

Miejscowość: Czarna

Ulica, nr domu i lokalu: Czarna 260 C

Kod pocztowy i Poczta: 37-125 Czarna

Województwo: podkarpackie

Powiat: łańcucki

Adres strony internetowej: www.gok-czarna.pl

Utworzenie pracowni twórczej dla młodzieży GarażDizajn

Czarna 840, 39-215, Polska

Więcej