Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Pocztówki z mego miasta – warsztaty - 2015

Realizowany przez:

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie przez młodych umiejętności społecznych, zainteresowania się lokalnym środowiskiem poprzez rozwinięcie pasji fotograficznych.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 osób w wieku 13-19 lat, mieszkańcy miasta i gminy Szczuczyn.

Opis projektu:

Wiodącym tematem projektu jest robienie zdjęć – spojrzenie na miasto okiem młodego człowieka pod kierunkiem specjalistów od fotografii prowadzących warsztaty. Podczas zajęć młodzi nauczą się robienia zdjęć, selekcji i obróbki materiału. Dzięki temu dokonają wyboru najciekawszych zdjęć, które zaprezentowane zostaną na happeningach i wydrukowane będą w formie pocztówek. Młodzi zorganizują cykl happeningów w różnych punktach miasta, wymyślą logo grupy realizującej projekt oraz zaprojektują koszulki dla uczestników. Na zakończenie projektu uczestnicy planują lokalny wernisaż, podczas którego zaprezentują swoje prace.

Budżet projektu: 13 700 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie

Miejscowość: Szczuczyn

Ulica, nr domu i lokalu: Łomżyńska 11

Kod pocztowy i Poczta: 19-230 Szczuczyn

Województwo: podlaskie

Powiat: grajewski

Adres strony internetowej: –

Pocztówki z mego miasta – warsztaty

Zofiówka 58, 19-230 Szczuczyn, Polska

Więcej