Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

YOLO! – Krypniański Street Art! - 2015

Realizowany przez:

Gminna Biblioteka Publiczna w Krypnie Kościelnym

Cel:

Celem projektu jest zwiększenie wśród uczestników umiejętności społecznych takich jak współpraca w grupie, poczucie własnej wartości, umiejętność podejmowania decyzji, planowania działań, umiejętność wystąpień publicznych oraz umiejętności związanych z graffiti, tańcem ulicznym.

Odbiorcy projektu:

10 osobowa grupa młodzieży w wieku 13-19 lat z terenu gminy Krypno.

Opis projektu:

Wiodącą tematyką projektu jest szeroko rozumiany street art (tworzenie murali, tworzenie choreografii tanecznej) uzupełniony o dodatkowe elementy, tj. warsztaty integracyjno-społeczne, spotkania z ciekawymi ludźmi, odkrywanie atrakcyjnych murali na Podlasiu. Uczestnicy wezmą udział w szeregu warsztatów poprowadzonych przez absolwentów uczelni artystycznych, pedagogicznych oraz profesjonalnych tancerzy. Młodzi zorganizują wycieczkę „Śladem podlaskich murali” oraz wystawę swoich prac w różnych formach – na ulicy, online, mobilnie w postaci zdjęć na koszulkach, w bibliotece. Zakończenie projektu będzie spotkaniem otwartym dla mieszkańców, podczas którego nastąpi pokaz taneczny, otwarcie galerii mini murali, prezentacja działań, podziękowania osobom i instytucjom wspierającym projekt, działania dla dzieci (młodzież poprowadzi zabawy w oparciu o poznane podczas warsztatów integracyjno-społecznych zabawy integracyjne). Na finale planowane jest również odsłonięcie muralu powstałego na terenie gminy.

Budżet projektu: 10 700 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminna Biblioteka Publiczna w Krypnie Kościelnym

Miejscowość: Krypno Kościelne

Ulica, nr domu i lokalu: Krypno Kościelne 3

Kod pocztowy i Poczta: 19-111 Krypno

Województwo: podlaskie

Powiat: moniecki

Adres strony internetowej: http://gminakrypno.pl/biblioteka

YOLO! – Krypniański Street Art!

Krypno Kościelne 78A, 19-111, Polska

Więcej