Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

KOT – Kuźnia Oryginalnych Talentów - 2015

Realizowany przez:

Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego

Cel:

Umożliwienie młodzieży odkrywania i rozwijania swoich pasji, zainteresowań związanych z aktywnym i zdrowym stylem życia, stworzenie przestrzeni do realizacji własnych pomysłów i inicjatyw.

Odbiorcy projektu:

Grupa 20 osób w wieku 13-19 lat mieszkających w mieście i gminie Brusy.

Opis projektu:

Założeniem projektu jest stworzenie przez młodych miejsca – Klubu KUŹNIA – przestrzeni, do realizacji własnych pomysłów i inicjatyw. Młodzież będzie uczestniczyć w warsztatach kulinarnych, aktywności fizycznej, kosmetologii, wizażu, debatach. Następnie zorganizuje i prowadzi warsztaty dla grup rówieśniczych, dzięki czemu wzmocni swoje umiejętności społeczne- autoprezentacji, pracy w grupie, wystąpień publicznych, dyskusji, komunikacji. Motywem przewodnim projektu jest dostarczenie i wzmocnienie wiedzy z tematów: jak zdrowo się odżywiać, jak poprawnie wykonywać ćwiczenia fizyczne, jakie diety stosować, aby nie chorować, jak przygotować własne kosmetyki i zdrowe przysmaki. Świętowanie zakończenia projektu młodzież zorganizuje na Miejskim Stadionie. Poszczególne grupy zaprezentują mieszkańcom gminy Brusy swoje dokonania. Przygotują potrawy ze zdrowej żywności, zademonstrują układy taneczne „Zumby” i ćwiczenia fintes. Będzie można także skorzystać z porad kosmetycznych, wykonać makijaż z naturalnych kosmetyków zrobionych przez uczestników projektu. Uczestnicy przeprowadzą konkursy i zabawy nt. zdrowego odżywiania, aktywnego stylu życia.

Budżet projektu: 14 460 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego

Miejscowość: Brusy

Ulica, nr domu i lokalu: Dworcowa 18

Kod pocztowy i Poczta: 89-632 Brusy

Województwo: pomorskie

Powiat: chojnicki

Adres strony internetowej: http://www.ckibbrusy.pl

KOT – Kuźnia Oryginalnych Talentów

Pocztowa 1, 89-632 Brusy, Polska

Więcej