Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Ubarwić Rzeczywistość - 2015

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Buczkowicach

Cel:

Celem projektu jest, nabycie nowych umiejętności, rozwój pasji, a także nawiązanie nowych relacji społecznych oraz zwiększenie umiejętności organizacyjnych czy pracy w grupie przez młodzież.

Odbiorcy projektu:

Grupa 25 osób w wieku 13-19 lat z czterech sołectw gminy Buczkowice (Buczkowice, Rybarzowice, Godziszka i Kalna).

Opis projektu:

Projekt jest odpowiedzią na realizowany w 2013 roku projekt Kultura ulicy w ramach, którego powstał pierwszy w gminie Buczkowice wiejski mural. Uczestnicy odnawiają już istniejący mural, a także tworzą nowy. Młodzi biorą udział w warsztatach tworzenia graffiti, muralu oraz Street Art. Dodatkowo dla uczestników projektu organizowane są pogadanki dotyczące aktualnych stanów prawnych w zakresie działań związanych z graffiti. Świętowanie zakończenia projektu będzie trwało dwa dni. W pierwszym dniu młodzież będzie pracowała nad muralem miejscu, które wybiorą sami. Na drugi dzień odbędzie się uroczyste podsumowanie – zakończenie projektu, na które uczestnicy zaproszą swoje rodziny, znajomych i innych gości. Podczas świętowania odbędą się krótkie występy, młodzi opowiedzą gościom o półrocznym projekcie, a także pokażą zdjęcia i pochwalą się sukcesami. Nastąpi również uroczyste odsłonięcie muralu.

Budżet projektu: 11 600 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Buczkowicach

Miejscowość: Buczkowice

Ulica, nr domu i lokalu: Wyzwolenia 554

Kod pocztowy i Poczta: 43-374 Buczkowice

Województwo: śląskie

Powiat: bielski

Adres strony internetowej: www.gokbuczkowice.com

Ubarwić Rzeczywistość

Bielska 286, 43-374 Buczkowice, Polska

Więcej