Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Tanecznym krokiem w dorosłe życie - 2015

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Prostkach

Cel:

Celem projektu jest zdobycie przez uczestników umiejętności pracy w grupie, zwiększenie ich wiary we własne możliwości, motywacji do sukcesu, a także wzmocnienie ich odporności na niepowodzenia.

Odbiorcy projektu:

Grupa 10 osób w wieku 13-19 lat, zamieszkująca tereny wiejskiej gminy Prostki.

Opis projektu:

Uczestnicy wezmą udział w warsztatach tanecznych przeprowadzanych przez doświadczonych tancerzy oraz zawodach tanecznych grupowych, jak i indywidualnych. Młodzież będzie tańczyć w domu kultury oraz w plenerze, promując taniec nowoczesny. Wszelkie działania zostaną udokumentowane za pomocą aparatu i kamery, by następnie opublikować je na Facebooku. Młodzi będą uczestniczyć w warsztatach tanecznych w Ełku i Białymstoku, zatańczą również przed społecznością Prostek podczas „Dni Rodziny” i „Dni Prostek” promując siebie i swoją miejscowość. Na zakończenie projektu zostanie zaprezentowany pokaz tańca nowoczesnego break dance uczestników projektu, połączony z piknikiem rodzinno-środowiskowym pod nazwą „Tańczmy razem”. Dodatkową atrakcją będzie wspólny występ z dziecięcą z grupą taneczną „Perełki”-powstałą również z projektu Działaj Lokalnie. Na festynie planowane są liczne konkursy i zabawy taneczne oraz wielki „streetem” (street – spotkanie się w dużej grupie, gdzie na środku leży wykładzina przeznaczona do tańca), w którym wezmą udział zaproszeni tancerze, młodzież, animatorzy sportu, animatorzy GOK, rodzice oraz inni goście zaproszeni przez członków grupy.

Budżet projektu: 12 493 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Prostkach

Miejscowość: Prostki

Ulica, nr domu i lokalu: 1 maja 34

Kod pocztowy i Poczta: 19-335 Prostki

Województwo: warmińsko-mazurskie

Powiat: ełcki

Adres strony internetowej: –

Tanecznym krokiem w dorosłe życie

Lipowa 1, 19-335 Prostki, Polska

Więcej